کد خبر: 1771

تاریخ خبر:

رئیس سازمان محیط زیست در آخرین اقدام بحث‌برانگیز خود دقیقا در روزی که شهر زاهدان و منطقه سیستان اسیر یک طوفان سهمگین و توام با خاک بود به جای اقدامی مقتضی در این راستا در دانشگاه شریف حاضر شد و یک تشکل دانشجویی سیاسی را افتتاح کرد

به گزارش زاهدان‌نیوز، متاسفانه نگاه‌های امنیتی و سیاسی صرف برخی از مسئولان دولت باعث شده تا اختلالات جدی در حوزه عملکردی آنها رخ دهد.

معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست یکی از افراد شاخص در این مورد است. وی که در دولت اصلاحات نیز عهده‌دار این مسئولیت بود هم‌اکنون با دخالت دادن تفکرات جناحی و نگاه‌های حزبی خود در بدنه مجموعه‌اش انتقادهای زیادی را برانگیخته است.

راه‌اندازی تشکل‌های به ظاهر محیط زیستی با گرایشات اصلاح‌طلبی و دخالت در جریان تولید بنزین داخلی تنها دو نمونه از غلبه دیدگاه‌های حزبی وی در عملکرد سازمان متبوعش است.

وی در آخرین اقدام بحث‌برانگیز خود دقیقا در روزی که شهر زاهدان و منطقه سیستان اسیر یک طوفان سهمگین و توام با خاک بود به جای اقدامی مقتضی در این راستا در دانشگاه شریف حاضر شد و یک تشکل دانشجویی سیاسی را افتتاح کرد! و در روزی که مردم زاهدان حتی امکان نفس کشیدن را نداشتند وی سرگرم اقدامات حزبی خود بود.

بدیهی است همین گونه اقدامات وی باعث شده که در دوره 10 ساله مسئولیت در سازمان محیط زیست بیشترین بحران‌های زیست محیطی گریبانگیر مردم مناطق مختلف کشور شود که خشک شدن تالاب هامون، ریزگردهای منطقه سیستان و استان خوزستان تنها نمونه‌هایی از این جمله هستند.

ارسال نظر

  • این خبر مهمیه . چرا رسانه ایش نکردید پس ؟ بقیه سایت ها هم میتونستن کار کنند موج درست بشه ها ؟؟؟

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو