کد خبر: 29

تاریخ خبر:

امام خمینی (ره) : ما باید کوشش کنیم که اخلاق کاخ‌نشینی را از این ملت بزداییم/ عضو شورای شهر تهران: همسرم هم بنز دارد، هم لکسوس و هم پرادو، البته خودم یک رنو فلورانس قرمز دارم و ترجیح می‌دهم ماشین‌هایم هم مثل لباس‌هایم رنگ شاد داشته باشد

به گزارش « زاهدان نیوز» ، فاطمه دانشور، یکی از اعضای شورای شهر تهران که مصاحبه اش چند روز گذشته با روزنامه اصلاح طلب آسمان باعث مکدر شدن خاطر خیلی از اقشار جامعه شده بود امروز با حضور در همایش خیرین مدرسه ساز ایرانشهر از تعهد خودش به ساخت مدرسه در ایرانشهر گفت.

فاطمه دانشور که محل زندگی اش در یک منزل ۵۰۰ متری در خیابان نیاوران تهران است و خیلی علاقه دارد که رنگ خودروهایش با رنگ لباس هایش ست باشد در ایرانشهر خطاب به حاضرین گفت: به دعوت شورای شهر برای ساخت مدرسه به این شهرستان دعوت شده ام، در اینجا با مردم احساس بیگانگی و غربت نمی کنم چراکه مردمی خونگرم، مهربان، با صداقت و یکرنگ هستند.

لازم است در این جا به این خانم ثروتمند خاطرنشان کنیم که فقط دم زدن از یکرنگی و صمیمیت با مردم مستضعف و نیروهای اصیل انقلاب اسلامی برای شما که خود را مسئول و پاسخگوی مردم می دانید کافی نیست. در این باب حضرت امام خمینی (ره) چه قاطعانه می فرمایند: " تنها آنهایی تا آخر با ما هستند که درد فقر و محرومیت و استضعاف را چشیده باشند. فقرا و متدینین بی بضاعت، گردانندگان و بر پا دارندگان واقعی انقلابها هستند. ما باید تمام تلاشمان را بنمائیم تا به هر صورتی که ممکن است، خط اصولی دفاع از مستضعفین را حفظ کنیم… ما برای احقاق حقوق فقرا در جوامع بشری تا آخرین قطره خون دفاع خواهیم کرد. "

اکنون در احوالات خود و هم مسلکان خود بنگرید که آیا به این کلام عمل کرده اید که هم اکنون در بین مردم سختی کشیده ای مثل ایرانشهر می گویید که" سرزمین بلوچستان به غیرت معروف است در این سرزمین یک بسیج و جهاد اعلام کنید تا مدرسه سازی شروع شود" . این شعارها را باور کنیم یا آن عمل ها!

البته ایشان که در مصاحبه اخیرش از کارگرها و پرستارهای فرزندانش سخن به میان آورده بود در سخنرانی اش در ایرانشهر این را هم اشاره کرد که" یک چهارم ثروت خود را صرف فقرا می کند و یک موسسه خیریه به نام" مهرآفرین" بنا کرده که ۴ هزار و ۷۰۰ مادر و کودک را تحت پوشش و حمایت دارد و ۵۰ پرسنل در این موسسه اشتغال دارد" اما اینها هیچ کدام نفس کاخ نشینی ایشان به عنوان یک مسئول را توجیه نمی کند. و اعلام این موارد با صدای بلند هم نمی تواند مرهمی بر دل دلسوزان، پابرهنگان و صاحبان اصلی انقلاب باشد.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو