کد خبر: 634

تاریخ خبر:

ماجرای پیامک تجمع مردم سیستان به رهبری امام جمعه زابل

متن پیامک: تجمع اعتراض‌آمیز مقابل فرمانداری زابل به دلیل بی‌مسئولیتی مسئولان در مقابله با پدیده گرد و خاک. دیگر صبر مردم تمام شده است. تاوان کدامین گناه را باید بدهیم! روز جمعه بعد از نماز ظهر ۲۷ تیر ۹۳ به رهبری امام جمعه زابل

به گزارش زاهدان‌نیوز، در پی شدت گرفتن طوفان شن و غوغای ریزگردها در منطقه سیستان، از طرفی بی‌توجهی و ناتوانی مسئولان در مقابله با این پدیده آزاردهنده، روز پنج‌شنبه پیامکی در سطح شهر منتشر شد که خبر از تجمع مردم برای اعتراض به این وضعیت در مقابل فرمانداری زابل و به رهبری امام جمعه زابل می‌داد.

فارغ از این که پیام مزبور توسط امام جمعه زابل و در گفت‌وگو با زاهدان‌نیوز تکذیب شد و حجت‌الاسلام علی‌اکبر کیخا با تایید محرومیت مردم و شرایط وخیم منطقه بر لزوم پیگیری این موضوع از طریق مجاری قانونی به‌ویژه رایزنی با مسئولان تاکید کرد، اما محرومیت و درد مردم صبور و فداکار سیستان چیزی نیست که بشود تکذیبش کرد. از طرفی امام جمعه زابل نیز از ابتدای حضورش در جایگاه امامت جمعه شهرستان زابل در هر شرایطی نسبت به این وضعیت اسفناک هشدار داده و خواستار رسیدگی مسئولان نسبت به آن شده است.

متن پیامک به شرح ذیل است:

"تجمع اعتراض‌آمیز مقابل فرمانداری زابل به دلیل بی‌مسئولیتی مسئولان در مقابله با پدیده گرد و خاک. دیگر صبر مردم تمام شده است. تاوان کدامین گناه را باید بدهیم! روز جمعه بعد از نماز ظهر ۲۷ تیر ۹۳ به رهبری امام جمعه زابل"

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو