کد خبر: 78

تاریخ خبر:

اتفاقی نادر در دانشگاه سیستان و بلوچستان

در مدتی قبل اتفاق عجیب و نادری در دانشگاه سیستان و بلوچستان رخ داد که همه را انگشت به دهان گذاشت. اتفاقی که در یکی از اتاق های خوابگاه دختران واقع در دانشکده ادبیات این دانشگاه رخ داد و متأسفانه طی این اتفاق دو لپ تاپ و همچنین پایان‌نامه یکی از دانشجویان از بین رفت.

به گزارش« زاهدان نیوز » ، نشریه دانشجویی« پاکت خبر» در همین راستا مطلب جالبی را با تیتر" بهترین دفاع، حمله است! ! ! " ، در این شماره خود آورده و در یک کاریکاتور، به این ماجرا پرداخته است.

" داستان از این قرار بود که وقتی دانشجویان قصد وارد شدن به اتاق خود را داشتند، متوجه شدند که آب و البته بخار آب اتاق آنان را فرا گرفته است. ساکنین این اتاق بلافاصله موضوع را به مسئولان خوابگاه اطلاع می دهند. و مشکل زمانی رفع می شود که خسارات جبران ناپذیری به وسایل این دانشجویان وارد شده بود. بعد از بررسی مسئولان خوابگاه، مشخص میشود که ترکیدن لوله های سیستم گرمایشی به علت دمای بالای آب، عامل این اتفاق بوده است. این موضوع به اینجا ختم نمی شود. چند روز پس از این حادثه، ساکنین خوابگاه با احضاریه کمیته انضباطی روبرو می شوند! که در آن مدیر امور دانشجویی (دکتر صالحی) بدلیل آنچه که “ توهین به وی” عنوان شده است، از این دانشجو (ها) شکایت کرده است! تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل…

اهالی فوتبال تاکتیکی دارند که در آن می گویند “ همیشه بهترین دفاع، حمله است” و ظاهرا دوستان امور دانشجویی به نحو أحسن در این ماجرا این تاکتیک را به کار برده اند و مشخص نیست آن دانشجویان شوربخت باید در فکر لپ تاپ های سوخته خود باشند یا پرونده انضباطی شان! "

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو