کد خبر: 86

تاریخ خبر:

تکراری بر مکررات وضعیت نابسامان شهری در زاهدان

مسئولان شهرداری زاهدان و شورای شهر جدید، مانند گذشته عامل مشکلات عدیده شهری را نه سوء مدیریت، نه کم‌کاری، نه فراموشی وعده‌ها، نه ارتباط ناکافی با مردم و نه عدم توانایی برای جذب سرمایه عنوان می‌کنند!

به گزارش« زاهدان نیوز » ، متاسفانه مثل گذشته مسئولان شهرداری و شورای شهر زاهدان، همه نابسامانی ها را در نتیجه کمی بودجه و نارسایی آن عنوان می کنند. دلیلی که با نهایت احترام برای این عزیزان بیشتر به بهانه و توجیه شبیه شده تا دلیلی قانع کننده.

متاسفانه با فرا رسیدن ایام نوروز و افزایش تردد مسافران چابهار و هم چنین اسکان برخی در خود شهر زاهدان، این سوء مدیریت ها در فضای شهری نه تنها چهره زشت شهر را در برابر مردم کشور نمایان می کند بلکه چهره زشت تر بی تدبیری مسئولان را هویدا خواهد کرد.

اخیرا نیز پایگاه اطلاع رسانی شهرداری زاهدان طی یک مصاحبه پر از اشکال با رئیس کمیسیون طرح و برنامه ی شورای شهر به افزایش ۱۰ برابری بودجه شهرداری در سال آینده اشاره کرده ولی در ادامه میزان افزایش را ۱۸ درصد عنوان می کند! اصل متن بدین شرح است: " وی از افزایش ۱۰ برابری بودجه ی سال آینده ی شهردار خبر داد و گفت: بودجه ی سال آینده ی شهرداری نسبت به سال جاری ۱۰ برابر افزایش داشته است و با رقم ۲۰۸ میلیارد تومان به تصویب شورا رسیده است یعنی با افزایش ۱۸ درصدی همراه بوده است که از این مقدار مبلغ ۱۵۶ میلیارد تومان متعلق به خود شهرداری و ۵ منطقه ی تعریف شده ی آن می باشد و مابقی آن مربوط به سازمانهای وابسته به شهرداری است. " ( لینک مطلب )

حال با این نهادی که تکلیف آینده خودش را نمی داند و معلوم نیست سال آینده از چه مستمسکی برای توجیه نارسایی های شهری استفاده خواهد کرد، شهر زاهدان هیچ کاری نمی تواند بکند، جز این که" ویرانی خویش را فریاد بزند"

این عکس ها حقیقتا به عنوان مشتی از خروارها ناهنجاری شهری، عجالتا و مقدمتا به نمایش در می آید و در صورت ادامه این روند بقیه عکس ها نیز برای آگاهی مردم و مسئولان کشور منعکس خواهد شد:

زاهدان در شب برفی

وضعیت نابهنجار پیاده‌روها در زاهدان

لوله‌ای در وسط خیابان

چاله خیابانی

زباله‌های رها شده در زاهدان

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو