کد خبر: 218

تاریخ خبر:

استاندار سیستان و بلوچستان:

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولت در تلاش است تا محرومیت را از استان بزداید و بر این امر اهتمام می‌ورزد.

به گزارش «زاهدان نیوز» به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، علی اوسط هاشمی در جمع نمازگزان مسجد آیت‌الله طالقانی زاهدان و در بین نماز مغرب و عشاء با اشاره به جایگاه رفیع امام خمینی(ره) در بین جوامع اسلامی، اظهار داشت: تاثیر انقلاب اسلامی در طول سال‌های اخیر بر سایر جوامع بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی با تسلیت ایام عروج ملکوتی حضرت امام (ره) و سالگرد قیام 15 خرداد 42، گفت: بیانات امام بزرگوار در همه دوره‌ها برای مردم و مسوولان راهگشا بوده و می‌تواند نشان دهنده راه خدمت بی‌منت به مردم باشد.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: امام راحل مکتب تربیت اسلامی را سرلوحه کار خود قرار داد و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را سرداد.

استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه به ارائه گزارشی از خدمات دولت تدبیر و امید در استان پرداخت و بیان داشت: خدمت به مردم و رفع نیازهای آنان در اولویت دولت یازدهم در سیستان وبلوچستان است.

وی تصریح کرد: دولت در تلاش است تا چهره محرومیت را از استان بزداید و بر این امر اهتمام می‌ورزد.

هاشمی به سفر اخیر دکتر روحانی به سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: در این سفر مصوبات بسیار خوبی برای استان به تصویب رسید که در آینده‌ای نه چندان دور شاهد تحقق آنها خواهیم بود و پیشرفت و توسعه را به وضوح می‌بینیم.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو