کد خبر: 242

تاریخ خبر:

۲۹ خرداد

رئیس هیئت ووشوی سیستان و بلوچستان گفت: 29 خرداد، مسابقات ووشو یادواره شهید دادستان موسی نوری در شهرستان هیرمند برگزار می‌شود

به گزارش «زاهدان نیوز»: عباس شیبک امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در زاهدان به تشریح برنامه‌های هیئت ووشوی سیستان و بلوچستان تا پایان شهریورماه امسال پرداخت و اظهار کرد: 29 خردادماه جاری مسابقات ووشو در سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به یاد شهید دادستان حاج موسی نوری در شهرستان هیرمند برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقات برای نخستین ‌بار با حضور تیم‌های شمال استان، هیرمند، نیمروز، هامون، زهک و زاهدان در نقطه صفر مرزی برگزار می‌شود.

رئیس هیئت ووشوی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در چهارم تیرماه در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان تیم سیستان و بلوچستان برای مسابقات قهرمانی کشور به یاسوج اعزام می‌شوند.

وی تصریح کرد: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان نیز چهارمین دوره جام رمضان یادواره شهدای ورزشکار برگزار می‌شود.

شیبک عنوان کرد: بعد از ماه مبارک رمضان، سرمربی تیم ملی محمدرضا جعفری به مدت سه ماه برای آموزش ووشوکاران سیستان و بلوچستان به این منطقه عزیمت می‌کند.

رئیس هیئت ووشوی سیستان و بلوچستان از برگزاری مسابقات قهرمانی جنوب شرق کشور در رده بانوان در مردادماه امسال به میزبانی زاهدان خبر داد.

این مسئول گفت: چهارمین دوره مسابقات قهرمانی دانشجویان کشور در رشته ووشو در زاهدان نیمه اول شهریورماه برگزار می‌شود.

شیبک خاطرنشان کرد: اواخر شهریورماه نیز کلاس مربیگری درجه 2 و درجه سه ووشو هم برگزار می‌شود.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو