کد خبر: 243

تاریخ خبر:

در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت صورت می‎گیرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تمام تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه‌های بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به قید فوریت تامین می‌شود.

به گزارش «زاهدان نیوز» به نقل از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، منصور شکیبا در جلسه بررسی روند اجرایی برنامه تحول نظام سلامت در استان اظهار داشت: تکمیل تجهیزات بیمارستان‎های استان در همه بخش‎های تشخیصی و درمانی از اولویت‎های ما در اجرای کامل برنامه تحول نظام سلامت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ادامه داد: شبانه‎روزی شدن داروخانه بیمارستان‌ها و تامین کامل نیازهای داروئی مراجعان نیز از جمله موضوعاتی است که برای آن تامین اعتبار شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه نظام سلامت گام‎های بزرگی در راستای ارتقاء خدمات دهی به مردم برداشته است، گفت: نتیجه اجرای این برنامه تاثیر مستقیمی بر ارتقاء کیفیت درمان و سطح سلامت مردم دارد.

وی بیان داشت: همکاری نکردن در اجرای برنامه تحول نظام سلامت خیانت به مردم است و باید با فرد خیانتکار برخورد جدی صورت پذیرد.

در این جلسه که روسای بیمارستان‎های چابهار، خاش و سراوان از طریق ویدئو کنفرانس حضور داشتند روند اجرای برنامه و مشکلات زیر ساختی در این شهرستان‎ها بررسی و برای رفع آن تصمیم‌گیری شد.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو