کد خبر: 258

تاریخ خبر:

تعداد 434 نفر از مددجویان واجد شرایط اداره زندان زابل با موافقت حوزه‌های قضایی زابل، زهک، هیرمند و محمد‌آباد به مرخصی اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از اداره کل زندان‌های سیستان و بلوچستان، ‌434 نفر از مددجویان واجد شرایط اداره زندان زابل با موافقت حوزه‌های قضایی زابل، زهک، هیرمند و محمد‌آباد به مرخصی اعزام شدند.

طی بازدید رؤسای حوزه‌های قضایی زابل، زهک، هیرمند و محمدآباد از زندان زابل ‌حاضرین به صورت چهره به چهره با مددجویان دیدار کردند و به تمام ‌مشکلات قضایی مددجویان در تمامی حوزه‌های قضایی رسیدگی ‌و با مرخصی تعداد 434 نفر از مددجویان واجد شرایط موافقت شد.

*برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در اداره زندان زابل

‌‌همچنین ‌با حضور مداحان مطرح شهرستان زابل به مناسبت ایام شعبانیه برنامه‌های متنوعی همچون مولودی‌خوانی، شعر‌خوانی و برنامه مختلف فرهنگی در زندان زابل انجام شد.‌

حجت‌الاسلام و‌المسلمین مرغوبی امام جماعت اداره زندان زابل در این مراسم به ذکر فضائل و سیره امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع) پرداخته و به تبیین شخصیت و سیره ائمه بزرگوار پرداخت.

*برگزاری مسابقه فوتسال بین مددجویان ‌زندان زابل و ‌‌اداره ورزش و جوانان‌

همچنین به مناسبت اعیاد شعبانیه مسابقه فوتسال بین مددجویان اداره زندان زابل و تیم منتخب اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل برگزار شد.

‌در این مسابقه دوستانه فوتسال که با استقبال حداکثری مددجویان همراه بود تیم منتخب فوتسال شهرستان زابل با نتیجه 6 بر 4در مقابل تیم فوتسال مددجویان زندان زابل به برتری دست یافت.

غلامرضا مهویدی رئیس اداره زندان زابل در خصوص اقدامات و فعالیت های ورزشی اداره زندان زابل گفت : در راستای اهداف فرهنگی و اصلاحی سازمان زندان های کشور، خوشبختانه برنامه های ورزشی در رشته های مختلف همچون کشتی، کبدی، بدمینتون، تنیس روی میز، فوتسال، والیبال و... به صورت مستمر در این اداره در حال انجام می باشد و مدجویان باید با توجه به علاقه در رشته های ورزشی فعالیت داشته باشند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو