کد خبر: 272

تاریخ خبر:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: معاندین و استکبار با راه‌اندازی شبکه‌های غیراخلاقی به دنبال تضعیف اسلام هستند که مسلمانان باید بیش از پیش هوشیار باشند.

به گزارش «زاهدان نیوز»، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در دیدار با بسیجیان سراوان در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان اظهار کرد‌: تمام نقشه‌های دشمن در مقابله با اسلام با شکست رو به رو شده و محبوبیت رهبران آنها به بدترین شکل ممکن است که مورد نفرت مردم آزاده در جهان است.

وی افزود: باید در جامعه یک الگوی اسلامی داشته باشیم تا کشورهای شرق و غرب به آن روی بیاورند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: باید مردم در این مسیر در صحنه باشند و به زیربنای کشور کمک کنند زیرا این امر به تنهایی از عهده دولت خارج است.

وی یادآور شد: مردم در مقابل ترفندهای دشمن هوشیار باشند که دشمن به دنبال تفرقه بوده و این باعث فروپاشی خانواده‌ها می‌شود.

نقدی گفت: معاندین و استکبار با راه‌اندازی شبکه‌های غیراخلاقی و مستهجن به دنبال تضعیف اسلام و فروپاشی مومنان در جهان اسلام هستند که مسلمانان باید بیش از پیش هوشیار باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین  با تاکید بر نقش بسیج در عرصه‌های مختلف در کشور یادآور شد: بسیج در قالب مشارکت و حضور گروه‌های جهادی در استان‌های محروم تلاش و در راستای راندمان و بهره‎وری از ظرفیت‎های منطقه سهم موثری داشته است.

 

این مسئول از کشاورزی به عنوان یک قابلیت مهم یاد کرد و خواستار مساعدت بیشتر مردم منطقه در قالب گروه‌های جهادی برای فعالیت‌های کشاورزی شد.

 

وی از مجمع بسیج به عنوان یک فرصت در راستای مشارکت و اداره بهتر منطقه یاد کرد.

 

نقدی ضمن تشریح ظرفیت‌های منطقه با بیان اینکه خرما یکی از عمده محصولات کشاورزی منطقه است، ادامه داد: بسیج شامل تمام اقشار بوده و نقش آفرینی مهمی در افزایش تولید در منطقه با مساعدت و مشارکت در کنار کشاورزان دارد.

 

در پایان این مراسم ضمن قرائت قطعنامه توسط بسیجیان، از دو خانواده شهید زومکزهی تجلیل شد.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو