کد خبر: 297

تاریخ خبر:

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های سیستان و بلوچستان:

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های سیستان و بلوچستان گفت: سه هزار و 440 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری در بخش مسافری در سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کنند و برای انجام سفرهای تابستانی آمادگی کامل دارند.

به گزارش «زاهدان نیوز» علی خانقایی اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل تابستان و اوقات فراغت و با شروع سفرهای تابستانی، ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان و پایانه‌های مسافربری آمادگی کامل برای جابه‌جایی مسافران را دارد.

وی افزود: در 2 ماه نخست امسال بیش از یک میلیون مسافر با 118 هزار و 294 سفر از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی جابه‌جا شده‌اند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های سیستان و بلوچستان ادامه داد: سه هزار و 440 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری در بخش مسافری در استان فعالیت دارند که برای آغاز سفرهای تابستانی آمادگی کامل دارند.

خانقایی تصریح کرد: با متوسط سن 12 سال برای ناوگان اتوبوسی، 24 سال برای ناوگان مینی‌بوسی و هفت سال برای ناوگان سواری کرایه برون‌شهری، استان سیستان و بلوچستان از وضعیت مطلوبی در کشور در زمینه ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری برخوردار است.

وی گفت: با اجرای دور دوم طرح هدفمندی یارانه‌ها و اشتیاق مردم برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی و با توجه به افزایش قیمت سوخت و حامل‌های انرژی برنامه‌ریزی لازم برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مسافران انجام شده که امید است با توجه به صرفه بودن و امنیت استفاده از وسایل نقلیه عمومی برون‌شهری شاهد سفرهای بی‌خطر و ایمن باشیم.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو