کد خبر: 303

تاریخ خبر:

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: در بازی با نیجریه مثل شیر بودیم و همه بازیکنان برای هم می‌جنگیدیم.

به گزارش «زاهدان نیوز»: رضا قوچان نژاد در گفت و گو با خبرنگار اعزامی فارس به برزیل در ارتباط با شرایط بازی با نیجریه اظهار داشت: بازی سختی را امروز تجربه کردیم. نیجریه از نظر فیزیکی خیلی قوی بود و یکی از بهترین تیم های آفریقا بود. با این حال باید بگویم که امروز به بازیکنان تیم افتخار کردم. همه ما برای هم جنگیدیم. ما متر به متر زمین جنگیدیم. امروز مثل شیر بودیم. ما موقعیت آنچنانی خطرناکی به حریف ندادیم و خودم هم در یک صحنه شانس صددرصد گلزنی داشتم اما قسمت نبود که توپ وارد دروازه شود در مجموع الان حس خوبی برای بازی بعدی داریم.

وی افزود: ما در بازی با نیجریه به حریف فشار آوردیم. حیف که پاس های آخر نمی رسید. ما تیم خوبی هستیم و نشان دادیم که اگر به حریفان فشار بیاوریم می توانیم به پیروزی هم برسیم و کسی نمی تواند به راحتی ما را ببرد.

قوچان نژاد در ارتباط با حریف بعدی ایران یعنی آرژانتین عنوان کرد: آنها هم مثل بقیه تیم ها هستند. ما به راحتی پیروزی را به تیم ها هدیه نمی دهیم. همین طور فشرده بازی کنیم می توانیم نتایج خوبی بگیریم. ما امروز برای خودمان و هوادارانی که به ورزشگاه آمده بودند و البته همه ایرانی های داخل کشور بازی کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر به صعود امیدوار است، عنوان کرد:‌همه امیدوار هستیم. بازی با آرژانتین مهم است. بازی با نیجریه دیگر برای ما تمام شد و باید به بازی بعدی فکر کنیم. نباید به چیز دیگری فکر کنیم. ما بازی آرژانتین و بوسنی را آنالیز کرده ایم و به امید خدا نتیجه می‌گیریم.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو