کد خبر: 317

تاریخ خبر:

نشست بصیرتی سیاسی ویژه بسیجیان سپاه ناحیه زاهدان برگزار شد .

به گزارش «زاهدان نیوز» به نقل از بسیج : سامان کریمی کارشناس ارشد علوم سیاسی از معاونت سیاسی سپاه در جمع فرماندهان و اعضای شورای حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج سپاه ناحیه زاهدان پیرامون مسائل سیاسی روز کشور و منطقه سخنرانی کرد .

در ابتدای این نشست کریمی ضمن گرامیداشت مناسبت های ملی و مذهبی خرداد با اشاره به بیست و پنجمین سالگرد زعامت و رهبری مقام معظم رهبری گفت : به اعتراف همه کارشناسان داخلی و خارجی مقام معظم رهبری پس از امام راحل (ره) کشتی انقلاب اسلامی را به بهترین نحو تاکنون به پیش بردند .

وی با تشریح وضعیت کنونی جهان و منطقه افزود : در شرایط تاریخی امروز دو ویژگی مهم وجود دارد اول اینکه ملت ها بیدار شد ه اند و دوم اینکه  دشمنان ملت ها به گرفتاری های خاص دچار شده اند .

دشمنان نظام اسلامی در حال حاضر در بدترین وضعیت ممکن در تاریخ خودشان قرار دارند و به عکس نظام اسلامی ما اکنون قله های پیشرفت را یکی پس از دیگری پشت سر میگذزاند البته این به این معنی نیست که دشمنان ما در حال حاضر قدرت ندارند و یا ما هیچ مشکلی نداریم .

کریمی با محکوم کردن برخی اقدامات جاهلانه و ناشیانه گروه های سلفی و تکفیری در منطقه تاکید کرد : امروز بهترین سلاح برای مقابله با دشمنان اسلام و نظام اسلامی حفظ و تقویت وحدت و انسجام و همبستگی است .

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو