کد خبر: 329

تاریخ خبر:

در بیانیه طوایف اهل سنت در محکومیت اقدامات " داعش " و حمایت از مردم عراق آمده است؛

جمعی از سران و معتمدان طوایف منطقه بلوچستان با انتشار بیانیه ای اقدامات تروریستی گروهک داعش رامحکوم و پشتیبانی خود را از ملت عراق در مقابل تروریستها اعلام کردند.

 

به گزارش «زاهدان نیوز»، متن کامل این بیانیه را پایگاه خبری «با مهرستان» منتشر کرد؛n00054854-b.jpg
متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی 
  اقدامات تروریستی و جنایتکارانه گروه داعش بر علیه ملت مظلوم عراق در حالی صورت می گیرد که مجامع جهانی و حقوق بشری که همیشه در قبال چنین حوادثی سیاست دو گانه ای را بازی نموده اینبار نیز سکوت کامل اختیار نموده اند . در حالی که ملت مظلوم و مسلمان عراق می رفت که بر ثبات گذشته خویش بیافزایند و با وحدت و اتحاد در راه توسعه و پیشرفت گام بر دارند . اما کشورهای غربی با سردمداری امریکا و اسرائیل و با توجه به منافع شومشان مزدورانی را اجیر نموده اند تا این کشور را دچار چالش و هرج و مرج نمایند تا از این طریق به اهدافی که می خواهند برسند . کشورهای استکباری هیچ گاه عظمت و سرافرازی ملت های مسلمان را بر نمی تابند و همیشه می خواهند به هر طریقی مسلمانان را تضعیف نمایند . اما بدانند که عظمت و اراده ملت مظلوم و مسلمان عراق بر مزدوران امریکا و اسرائیل غلبه پیدا خواهد کرد و ملت عراق چنان درسی به این تروریستهای جنایتکار خواهند داد تا اربابان این جنایتکاران قدرت اراده ملت عراق را دریابند . مطمئنا ملت عراق این جنایتکاران را از خاک خود بیرون خواهند نمود . اما امریکا و اسرائیل بدانند که مسئول تمامی خون هایی که در عراق ریخته شده است می باشند و در این جنایات شریک هستند . گذشته ثابت نموده است که هر کجا در منطقه بر علیه مسلمانان توطئه ای انجام شده است امریکا و اسرائیل دست داشته اند و در این ماجرا هم نقش انها نیز کاملا اشکار می باشد . ما با قاطعیت اعلام می کنیم که با وحدت و اتحاد در کنار ملت عراق ایستاده ایم و به هر نحوی از انها پشتیبانی خواهیم نمود .
به گزارش «زاهدان نیوز»، طوایف؛  , افشاری , سپاهی , اربابی , آزادی , حسینی , حسین زهی , دهانی , ملازهی , هیبت زهی , آسکانی , هونکزهی , میرمرادزهی , نارویی , دامنی , جمشیدزهی , رئیسی , چاری زهی , پیام و بلوچی این بیانه را صادر کرده اند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو