کد خبر: 965

تاریخ خبر:

در هفته دفاع مقدس؛

در کل کشور چند استان این برنامه را اجرا می‌کنند شهرستان زابل در سیستان و بلوچستان به عنوان نماینده اجرای عملیات والفجر هشت است که به مدت یک هفته میزبان این برنامه خواهد بود.

به گزارش زاهدان نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان، محمد ناظری ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: باید با برنامه مدون و جدید بتوانیم رشادت‌ها و عوامل پیروزی رزمندگان را در مقابله با دشمنان به نسل جدید انتقال دهیم.

وی از اجرای 30 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: رژه نیروهای تیپ حضرت علی‌اکبر و رژه خودرویی از برنامه‌های محوری در این هفته است.

فرماندار زابل فضاسازی فرهنگی و دیدار با ائمه جمعه را از دیگر برنامه‌های اجرایی در این هفته خواند و عنوان کرد: نمایشگاه هفته دفاع مقدس در دانشگاه زابل با برپایی 30 غرفه افتتاح می‌شود.

وی گفت: نمایشگاه ماکت شهدا و عملیات والفجر هشت در منطقه سیستان نیز بازسازی خواهد شد.

ناظری ادامه داد: در کل کشور چند استان این برنامه را اجرا می‌کنند شهرستان زابل در سیستان و بلوچستان به عنوان نماینده اجرای عملیات والفجر هشت است که به مدت یک هفته میزبان این برنامه خواهد بود.

فرمانده سپاه زابل به صورت اجمالی به سایر برنامه‌های اجرایی هفته دفاع مقدس پرداخت و خاطرنشان کرد: برگزاری دعای توسل در همه رده‌های سپاه شهرستان زابل، نمایش رزمی و نشست بصیرتی توسط بسیجیان شهرستان زهک، برگزاری یادواره بزرگ شهدای طوایف سیستان، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری شب شعر دفاع مقدس و غبارروبی گلزار شهدا، دعای کمیل و ویزیت رایگان، برگزاری مسابقه رالی منادیان وحدت، نشست بصیرتی و نمایش رزمی مردمان و معتمدین شهرستان هیرمند، افتتاح باغ موزه دفاع مقدس با متراژ 50 هزار متر در شهرستان زابل، نشست بصیرتی و رزمایش والفجر هشت برای مردم شهرستان زابل و نیمروز، نشست صمیمی با سرافرازان هشت سال دفاع مقدس، برگزاری همایش تجلیل از زنان و مادران دفاع مقدس بخشی دیگر از برنامه‌های اجرایی در هفته دفاع مقدس است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو