کد خبر: 66

تاریخ خبر:

سخنگوی دولت در جمع خبرنگاران:

معاون توسعه منابع انسانی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری از ابلاغ ضوابط اجرایی و نقشه راه تحقق اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به همه دستگاه‌های اجرایی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش « زاهدان نیوز» ، به نقل از  خبرنگار مهر، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت و معاون توسعه منابع انسانی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، ظهر امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای کتابخانه ملی در سخنانی در جمع خبرنگاران درباره نحوه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: تهیه نقشه راه و ضوابط اجرایی سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی بر عهده معاونت توسعه منابع انسانی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری قرار گرفت. معاون توسعه منابع انسانی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری اضافه کرد: با توجه به اینکه از مدت ها قبل که بحث تهیه پیش نویس این سیاست ها مطرح بود، این معاونت در جهت آماده کردن زمینه اجرای آن فعالیت های خودش را شروع کرده بود.

وی افزود: می توان انتظار داشت که در آینده بسیار نزدیک ضوابط اجرایی و نقشه راه تحقق اهداف این سیاست ها به همه مسئولان دستگاه های اجرایی ابلاغ شود تا هر چه سریعتر بتوانیم شاهد اقتصادی پوینده، شکوفا و مصون از آسیب های ناشی از تحریم باشیم.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو