کد خبر: 366

تاریخ خبر:

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، نمایشگاه ضیافت در زاهدان گشایش یافت.

به گزارش «زاهدان نیوز» به نقل از فارس، معاون امور بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های زاهدان اظهار داشت: نمایشگاه ضیافت از امروز آغاز و تا 11 تیرماه ادامه دارد.

غلامعلی گنجعی افزود: در این نمایشگاه تعداد  100 غرفه کالاهای اساسی و تاثیرگذار در سبد خانوار از جمله برنج، روغن، قند، مرغ و محصولات لبنی و پروتئینی را به مردم عرضه می‎کنند.

وی ادامه داد: بازرسان صنعت معدن و تجارت و نمایندگان بهداشت بر نحوه توزیع و عرضه کالا از نظر کیفی و قیمت نظارت دارند.

 معاون امور بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت، ساعت بازدید از نمایشگاه را 10 صبح تا 9 شب اعلام کرد. و گفت: کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می‌شود،  بین 5 تا 15 درصد تخفیف دارد.

این مسئول بیان کرد:  طرح ویژه نظارتی به مناسبت ماه مبارک رمضان از 17 تیرماه با توان 140 بازرس از سازمان صنعت، معدن و تجارت و بازرسان اصناف و بیش از 300 ناظر افتخاری که به صورت غیرمحسوس اقدام به کنترل بازار می‎کنند در حال انجام است و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

وی افزود:  در این طرح تمرکز بر روی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم است.

گنجعلی با بیان اینکه تلفن 124 در خدمت هم استانی‌ها برای هرگونه شکایت قرار داشته و تماس‌های مردم نیز به صورت ویژه پیگیری و بررسی می‌شود، اضافه کرد: بیش از 50 درصد تماس های مردم با تلفن 124 منجر کشف تخلف شده است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو