کد خبر: 443

تاریخ خبر:

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تمامی تلاش ما برون رفت از شرایط رکودی صنایع و تحرک دوباره صنعت در استان سیستان و بلوچستان است.

به گزارش «زاهدان نیوز» به نقل از تسنیم، علی‌اوسط هاشمی امروز همزمان با هفته صنعت، معدن و تجارت از شرکت شهرک‌های صنعتی زاهدان و میرجاوه بازدید کرد.

وی در بازدید از واحد تولیدی هامون سازه اظهار کرد: تمامی تلاش ما برون رفت از شرایط رکودی صنایع و تحرک دوباره صنعت در استان است به همین لحاظ کارگروه تخصصی متشکل از مدیران صنایع و کارشناسان بخش صنعت تشکیل شده است که این کارگروه بدون اتلاف وقت و با اولویت گذاری برای مرتفع سازسی مشکلات بخش صنعت تمرکز دارند.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: پتانسیل‌ها، ظرفیت‌های خوب، نیروهای متخصص و سرمایه‌گذاران دلسوز از مزایای این استان به شمار می‌روند.

هاشمی بیان کرد: با تغییر رویکرد تحول را در چهره استان با مشارکت جستجو می‌کنیم.

وی گفت: تولیدثروت، ایجاد کار آفرینی، هزینه کردن با رویکرد توسعه‌ای، توسعه متوازن و پایدار را در پی دارد و ما مجدانه در پی آن هستیم.

استاندار سیستان و بلوچستان همچنین تصریح کرد: ارتقای سطح کیفیت محصولات واحدهای تولیدی و صنعتی استان نقش مهمی در جذب بازارهای داخلی و خارجی می‌تواند داشته باشد.

هاشمی اضافه کرد: یکی از اولویت‌های اصلی استان قبل از ایجاد واحدهای تولیدی جدید، تعیین تکلیف واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل است که  باید با برنامه‌ریزی‌های زمینه برای استفاده مناسب از ظرفیت‌های کامل واحدهای تولیدی چه نیمه تعطیل و چه تعطیل صورت پذیرد.

گروه صنعتی هامون در زمینه طراحی مهندسی و تولید سازه، استراکچرهای فلزی و برج‌های انتقال نیرو و مخابراتی فعالیت دارد.

این شرکت در سال 1370 با گستره 26 هزار مترمربع و ظرفیت 20 هزار تن در سال در شهرک صنعتی زاهدان میرجاوه پا به عرصه وجود گذاشت.

این شرکت تا کنون توانسته است استانداردهای مختلفی از قبیل مدیریت کیفیت، مدیریت محیط زیست، مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای، مدیریت کیفیت پروژه، مدیریت ایمنی و محیط زیست و مدیریت انرژی را در یافت کند.

 
ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو