کد خبر: 436

تاریخ خبر:

پیرمرد زهکی بعد از اینکه مدیر آموزش و پرورش به قولش مبنی بر استخدام یکی از فرزندان وی وفا نکرد راه ورودی به مدرسه را مسدود کرد.

 
به گزارش «زاهدان نیوز» به نقل از  زهک انلاین، چندی پیش شخصی در شهرستان زهک یک قطعه زمین به مساحت یک و نیم هکتار جهت ساخت مدرسه به آموزش و پرورش شهرستان زهک اهدا می کند که مدیر آموزش و پرورش این شهرستان قول می دهد که یکی از فرزندان این شخص را استخدام نماید ولی پس از اینکه بد قولی آقای مدیر روبرو می شود جلوی درب مدرسه را با تراکتور شخم می زند و از ورود و خروج معلمین و دانش آموزان جلوگیری می نماید.

معاون آموزش و پرورش وعده استخدام فرزندم را در این اداره داد
مبین دامن کشیده پیر مرد زهکی است که یک و نیم هکتار زمین را جهت احداث مدرسه به آموزش و پرورش زهک اهدا نموده است و شرط گذاشته است که لااقل یکی از فرزندانش را استخدام نمایند.

 
دامن کشیده گفت: بنده از اینکه زمین را به آموزش و پرورش اهدا نموده ام پشیمان نیستم اما باید مسئولین نسبت به قولی که داده اند عمل کنند اگر واقعا این وعده از عهده آنها خارج بود چرا چنین قولی مطرح کردند.
وی افزود: شمس الدین شهرکی معاون اداره آموزش و پرورش زهک قول داد که یکی از فرزندان مرا استخدام کند و چون به قولشان عمل نکردند بنده هم راه ورود به مدرسه را مسدود کرد ه ام.
 
ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو