کد خبر: 102

تاریخ خبر:

خط بطلانی بر جولان‌های رسانه‌ای امام جمعه مسجد مکی زاهدان

به گزارش« زاهدان نیوز » ، به دنبال گروگان گیری اخیر گروهی از مرزبانان غیور میهن توسط مزدوران تروریست موج عظیمی در داخل توسط رسانه های اصلاح طلب و حامی دولت و در بیروم از مرزها به سردمداری بی بی سی و صدای آمریکا شروع شد و در کمال تعجب فردی که تا به حال قدمی برای رهاسازی مردم بی گناه از دست تکفیری ها و به دام انداختن تروریست ها برنداشته بود، به کمک رسانه های مذکور قامت برافراشت و از میانجی گری خود در این ماجرا و نقش تمام کننده اش در این جریان سخن ها گفت. ادعاهایی که به موارد مذکور محدود نشد و در ادامه تبدیل به درخواست هایی عجیب مثل امان نامه دادن به قاتلان مردم مظلوم اهل سنت و شیعه گشته و در نهایت به تکه پرانی به نهادهایی مانند ثبت احوال پس از شهادت شهید صیادی کارمند این اداره در سرباز ختم شد. سناریویی که اگر جلوی آن به درستی گرفته نمی شد شاید به ادعاها و حتی اقدامات دیگری از سوی ایشان منتهی می گشت.

و حال وزیر اطلاعات به عنوان بالاترین مقام امنیتی دولت اصل ماجرا را بازگو کرد که با وجود تأخیر فراوان می تواند جلوی جولان های بی مورد سودجویان را بگیرد.

پایگاه خبری تحلیلی جهان نیوز امروز طی خبری اعلام کرد که سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات در جلسه ای گفته است: این همه که مولوی عبدالحمید را در قضیه آزادی مرزبانان ربوده شده بزرگ می کنند، وی در این ماجرا نقشی نداشته است.

وی تاکید کرده است: ما از همه سران قبایل و چهره های با نفوذ برای آزادی این افراد تقاضا کردیم، از آن جمله مولوی عبدالحمید بود. او نسبت به بعضی دیگر از افراد با نفوذ نقش حاشیه ای داشت، اما فضا را به دست گرفته و به نام خودش تمام کرده است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو