کد خبر: 109

تاریخ خبر:

ردپای سرویس‌های جاسوسی در گروگان‌گیری هدفمند قهرمان شمشیربازی کشور

سه جوان تهرانی که با وسیله نقلیه شخصی از بندر چابهار عازم شهرستان زاهدان بودند در حوالی شهرستان خاش در جنوب سیستان و بلوچستان مورد حمله اشرار مسلح قرار گرفتند که در این حادثه تروریستی حامد صداقتی قهرمان شمشیر بازی ایران ربوده شد و یک نفر از سرنشینان این خودرو بر اثر اصابت گلوله جان خود را از دست داد.

به گزارش زاهدان نیوز، تروریست ها در ساعات پایانی روز چهارشنبه در یک اقدام هدفمند و از پیش برنامه ریزی شده یک خودروی عبوری از محور ایرانشهر-خاش را مورد حمله قرار داده و متاسفانه یک جوان بی گناه را کشته و دو نفر دیگر را که یکی از آنها حامد صداقتی دارنده مقام سوم آسیا در شمشیربازی است را به گروگان بردند.

رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در همین رابطه در گفتگو با مهر اظهار داشت: مقارن ساعت ۱۹/۳۰ دقیقه شامگاه چهارشنبه در محور ایرانشهر-خاش یک خودروی پژو پارس مورد حمله اشرار مسلح قرار گرفت که بر اثر این حمله یک جوان تهرانی جان خود را از دست داد و دو سرنشین دیگر این خودرو از جمله حامد صداقتی قهرمان شمشیر بازی ایران به گروگان گرفته شد.


سرهنگ محسن عطار بیان داشت: متاسفانه این حمله شرارت آمیز منجر به فوت یک جوان ۲۹ ساله شد و از سرنوشت دو سرنشین دیگر این خودرو اطلاعی در دست نیست.

وی ابراز داشت: بررسی صحنه جرم حاکی از شرارت افرادی ناشناس به قصد گروگان گیری دارد و لذا کارآگاهان انتظامی تحقیقات گسترده ای را به منظور ردیابی و اطلاع از سرنوشت دو سرنشین دیگر این خودرو آغاز کرده اند.

وی بیان جزئیات این حادثه را منوط به تحقیقات بیشتر توسط نیروهای انتظامی و امنیتی عنوان کرد.

محمد علی غفاری، حامد صداقتی و مهدی حسینی سه سرنشین این خودرو که از تهران به بندر چابهار سفر کرده بودند در ۶۰ کیلومتری شهرستان خاش خودروی آنها مورد اصابت بیش از ۵ گلوله از ناحیه در و لاستیک جلو قرار کرفت که متاسفانه محمد علی غفاری جوان ۲۹ ساله تهرانی به دلیل اصابت گلوله به ناحیه سر و پا در این حادثه جان خود را از دست داد.

حامد صداقتی قهرمان شمشیر بازی ایران در اسلحه اپه و همچنین مهدی حسینی یکی از وکلای شاغل در استان تهران دو سرنشین دیگر این خودرو از شامگاه چهارشنبه توسط اشرار مسلح به گروگان گرفته شده و تا کنون اطلاعی از سرنوشت آنها در دست نیست.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو