کد خبر: 112

تاریخ خبر:

از تهران صدای تفرقه به گوش می‌رسد

هم‌اکنون در نمایشگاه کتاب تهران کتاب‌هایی توزیع می‌شود که مروّج افکار یاسرالحبیب آخوند لندن‌نشین و هتاک به مقدسات اهل سنت است. از نوشته‌جات وهابیون هم ناگفته بسیار است

به گزارش زاهدان نیوز، دشمنان با چشمانی باز برای تفرقه افکنی و ترویج اکار التقاطی خود، این بار بزرگ ترین رویداد فرهنگی سال در کشور را نشانه رفته اند. نمایشگاه کتاب تهران.
فرقه شیرازیه که گویا از تهمت پراکنی ها و هتاکی ها به اهل سنت در شبکه های ماهواره ای خود سیر نشده، حال بناست که کتاب های مختلف تفرقه را به عمق جان عوام نفوذ دهد. همسو با این گروه انتشارات   مختلفی هم در حال عرضه کتب وهابیت هستند.
پایگاه خبری اصولگرای ۵۹۸ در همین راستا از اعطاء مجوز برای عرضه کتاب های فرقه انحرافی شیرازی ها با محوریت موضوع اسلام و سیاست آنهم با نگاه غلط خاندان شیرازی ها که با هدف گسترش اعتقادات انحرافی و بدعت های دینی به فعالیت می پردازد در نمایشگاهی که مسلمانان سایر کشورها در آن حضور پیدا می کنند اظهار تاسف کرده و ادامه می دهد:
 
سید صادق شیرازی که این جریان انحرافی را هدایت می کند علاوه بر گرفتن مواضع تند علیه انقلاب اسلامی و  رهبر انقلاب با اندیشه های افراطی و فتاوای انحرافی چهره شیعیان در جهان را مخدوش کرد و باعث اختلاف بین شیعه و سنی گردید.  

در شرایطی که رهبر انقلاب اسلامی بارها بر وحدت مسلمانان تاکید کرده و هرگونه اقدام تفرقه آمیز را حرام اعلام کرده اند اما این خاندان انحرافی با تمام توان خود در تلاش هستند تا شیعه با شیعه و شیعه و سنی را به جان هم بیاندازند که قطعا این افکار انحرافی اهداف دشمنان اسلام را به ثمر می نشاند. صادق شیرازی که هم اکنون در قم به سر می برد با راه اندازی چندین شبکه ماهواره ای افکار و نقشه های خود را اجرایی می سازد.  

حضور آزادانه جریانی که از سوی آمریکا با هدف ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی و نشان دادن چهره غلط از جریان تشیع در جهان هدایت می شود و در کارنامه خود فعالیت علیه انقلاب اسلامی و توهین به رهبری نظام را دارد در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب بی شک نقطه سیاهی در نمایشگاه کتاب امسال می باشد.

لازم به ذکر است جریان انحرافی شیرازی ها که توسط سید صادق شیرازی هدایت می شود به فعالیت های تفرقه آمیز خود و سیاست اهانت به رهبری نظام در ماه های اخیر به شدت افزوده به طوری که حتی سید حسن نصرالله با فرستادن هیئتی به قم از استاندار قم خواستار کنترل فعالیت ها و شبکه های تحت حمایت شیرازی شده بود.
ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو