کد خبر: 1302

تاریخ خبر:

انتشار نامه حمایت از اوسط هاشمی در ایرنا

خبرگزاری دولتی ایرنا که تا کنون حتی یک خبر راجع به نگرانی‌ها و انتقادات مردم درباره وضعیت ناامنی کار نکرده است، حال با انتشار این خبر یک طرفه، وجاهت خود را بیش از پیش به خطر انداخت.

به گزارش زاهدان‌نیوز، در پی اعلام نگرانی‌های گسترده از سوی اقشار مختلف نسبت به اوضاع ناامنی در نقاط مختلف استان، خبرگزاری دولتی ایرنا خبر اصلی روز شنبه خود را با این تیتر بر روی خروجی قرار داد" بیش از پنج هزار نفر نخبگان،فرهنگیان و معتمدان از استاندار سیستان و بلوچستان حمایت کردند".

خبرگزاری دولتی ایرنا که تا کنون حتی یک خبر راجع به نگرانی‌ها و انتقادات مردم درباره وضعیت ناامنی کار نکرده است، حال با انتشار این خبر یک طرفه وجاهت خود را بیش از پیش به خطر انداخت.

بدیهی است با این اردوکشی‌ها و عده و عُده فراهم‌کردن وضعیت موجود نه تنها حل بلکه وقت موافقان و مخالفان صرف لج‌بازی و فعالیت‌های جناحی شده و آن چه که مغفول واقع می‌شود مردم و وظیفه استانداری در قبال آنهاست.

آن چه از استاندار سیستان و بلوچستان انتظار می‌رود این است که به جای توجه به این روش‌های رسانه‌ای مقبولیت‌آفرین، به بدنه جامعه رفته و درد دل‌های مردم و راهکارهای نخبگان را از نزدیک بشنود و برای آن راهکاری بیاندیشد

ارسال نظر

 • گرداننده این حمایت ها و انتشار نامه از پیش نوشته شده کاملا مشخص است.
  اینها افرادی هستند که در دوران دولت قبل با وجود حمایت از فتنه سال 88 و سران آن، باز هم با توجه به رافت اسلامی به آن ها لطف شد و پست مدیر کلی در استانداری داده شد ولی این فرد بدلیل تقلب در آزمون استخدامی و حق و ناحق کردن قبولی یک داوطلب و شکایت داوطلب توسط استاندار وقت عزل گردید و وی که ادعای حمایت از همه اقوام را دارد در عمل نشان داد که چگونه بر خلاف گفتار و ادعایش عمل می کند.
  از نویسندگان اصلی این نامه این شخص مدیر کل و اطرافیانش هستند زیرا جایگاه و پست تازه کسب کرده خود را نیز در خطر میبینند.
  توضیحات تکمیلی متعاقبا ارسال می گردد.

 • استاندار بی غیرت استعفا استعفا.شعار تمام مردم.

 • با بالا گرفتن اعتراضات مردمی در سیستان و بلوچستان و دو تجمع هفته قبل در مقابل استانداری اعلام شد؛۱۰ آبان امروز جلسه ویژه کمیسیون امنیت ملی مجلس با وزیر کشور جهت بررسی حوادث سیستان و بلوچستان / احتمال عزل «اوسط هاشمی» قوت گرفت.

  گروه سیاسی: نائب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به برگزاری نشست مشترک این کمیسیون با وزیر کشور گفت: در این نشست مسائل و حوادث اخیر به ویژه حادثه سیستان و بلوچستان بررسی می شود.به گزارش شاهد فردا به نقل از خانه ملت، منصورحقیقت پور از برگزاری نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و مسئولان امنیتی و مرزی خبر داد و گفت: با توجه به دستور ویژه رئیس مجلس به کمیسیون امنیت ملی این نشست روز شنبه هفته آینده ۱۰ آبان با هدف بررسی حوادث اخیر استان سیستان و بلوچستان تشکیل می شود.ایشان با تاکید بر اینکه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به طور جدی حوادث استان سیستان و بلوچستان را بررسی می کند اظهار داشت: قطعا مسئولان و متولیان مربوطه در نشست هفته آینده گزارش کاملی را از این حوادث ارائه می کنند.

  http://www.icana.ir/Fa/News/265332
  .منبع خبر

 • استاندارحياكن استان مارا رهاكن ...ااستانداربي غيرت استعفا استعفا

 • كسی مارامتهم به بزرگنمائی مسئله ی شهادت معلمین جوان وكاركنان دولت درمحل كلاس درس و یامحیط كارشان میكند كه مطالب امثال اوموجب گردیده گزارش احمد شهید تحقیق كننده سازمانهای بین المللی ،جمهوری اسلامی رابه زیرپاگذاشتن حقوق اهل سنت محكوم كند ، درحالی كه درعالم واقع عكس این مطلب صادق است،ودرطول انقلاب شاهدگروگانگیری، قتل ، سرقت مسلحانه، آدم ربائی،راهبندان وشهادت صدها نفردرمناطق سنی نشین بوده وهستیم!!!

 • اي كاش اين شعارهاتون رو هم براي اقاي دهمرده هم بكار ميبرديد انجا كه ده ها نفر كشته شدن و اقاي دهمره فقط نيش دندونهاي خودشو به ملت نشون ميداد....افرين بيا من بهت امار بدم اي احمق روزي دست كم 3نفر بلوچ رد استان توسط شما تكفيريها كشته ميشود... چندتا عالم شيعي كشته شده داريد و چند عالم اهل سنت رو شهيد كردين ....درود بر استاندار و دولت ///////

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو