کد خبر: 14

تاریخ خبر:

رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم آذربایجان

صبح امروز در آستانه سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از مردم این شهر با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار کردند.

به گزارش « زاهدان نیوز» به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس   صبح امروز در آستانه سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن سال ۱۳۵۶ مردم تبریز، هزاران نفر از مردم این شهر با حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار کردند.

مقام معظم رهبری در این دیدار فرمودند: زبان از توصیف و تقدیر از ملت بزرگ ایران به خاطر شکوه و عظمتی که در ۲۲ بهمن از اقتدار خود نشان دادند عاجزست؛ باید جبهه سپاس و ستایش در مقابل پروردگار عالم به خاک سایید.

ایشان اضافه کردند: پیام شعارهای مردم، استقامت بر روی آرمان های انقلاب و وحدت بود، دولت آمریکا مظهر نظام سلطه است؛ ملت ایران تأکید کرد هرگز تسلیم زورگویی و باج خواهی آمریکا نخواهد شد.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: یک عده سعی نکنند با بزک کردن چهره آمریکا زشتی ها، وحشت آفرینی ها و خشونت ها را از چهره آمریکا بزدایند؛ کشتار انسان های بی گناه، حمایت از دیکتاتورها و رژیم صهیونیستی در سیاهه اعمال دولت آمریکا ثبت است.

ایشان افزودند: رئیس جمهور آمریکا با کمال وقاحت از فتنه گران در سال ۸۸ حمایت کرد و اخیراً هم دارد حمایت می کند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو