کد خبر: 140

تاریخ خبر:

با افشاگری‌های صوری چند رسانه، اخیرا کلید خورد

برخی رسانه‌ها اخیرا اطلاعاتی را در رابطه با سفر رییس جمهور به استان سیستان و بلوچستان و دیدار پنهانی مدیران دولتی با مولوی عبدالحمید و سهم‌خواهی‌های امام جمعه مسجد مکی از آنها منتشر می‌کنند که به این سناریو قطعا دامن خواهد زد.

به گزارش زاهدان نیوز، یکی از سناریوهایی که متاسفانه اخیرا برای تضعیف پایگاه دولت و قدرت بخشیدن به سهم‌خواهان پیاده می‌شود و حتی برخی رسانه‌های انقلابی هم ناخواسته در پازل آن بازی می‌کنند، سناریوی مدعی جلوه دادن مولوی عبدالحمید و کرنش دولت در برابر خواسته‌های وی است. این رسانه‌ها در همین راستا به اطلاعاتی اشاره می‌کنند که حتی اگر درست هم باشد طرح آنها در فضای عمومی باعث آماده سازی افکار عمومی برای پذیرش یک چنین مواردی است.

این رسانه‌ها اطلاعات خود را مرتبط با سفر رییس جمهور به استان سیستان و بلوچستان و دیدار پنهانی مقامات دولتی با مولوی عبدالحمید و سهم‌خواهی‌های امام جمعه مسجد مکی از مدیران دولتی عنوان می‌کنند.

در حالی که ناخواسته در سناریویی که از سوی دشمن طراحی شده و رسانه‌هایی مانند بی بی سی و صدای آمریکا و دویچه وله آن را پی گرفته‌اند، مشغول بازی هستند.

جالب این جاست که به گفته این رسانه‌ها، خواسته‌های حیرت‌آور مولوی عبدالحمید نیز از سوی دولت پذیرفته می‌شود و مقرر گردیده تا علی یونسی دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت ها پیگیر تحقق این خواسته هاشود.

این خواسته‌ها به قدری نامعقول و غیر متعارف است که ذکر آنها در این مقال نمی‌گنجد.

ارسال نظر

  • اراجیف نبافید به همین خیال باشید جای مسجد هم معلوم شده در تهران اطلاع رسانی نشه آقایان کار خودشون را میکنند . .... کی از خواب بیدار میشید ادعای حزب اللهی گری هم دارید

  • حیف اون هزینه های که نظام صرف شما کرده که این جوری دارین خودکشی میکنین تا اهل خیر رو بد جلوه بدین

  • سلام
    لطفا اطلاع رسانی کنید
    یاعلی

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو