کد خبر: 143

تاریخ خبر:

بالاخره کار به طومار رسید

جایگزین کردن تابلوها و شناسنامه های تقلبی دیگر که منجر به انحراف درباره دشمن شناسی مردم این مرز و بوم می شود و کار به آنجا می رساند که دشمن به غایت تکفیری را برخی خرده اشرار بنامند، قظعا قابل چشم پوشی نیست

 گزارش زاهدان نیوز، متن این طومار به شرح ذیل است:
بیانات حکمت آمیز و مدبرانه اخیر رهبر معظم انقلاب درباره برخی ناامنی ها در مرزهای سیستان و بلوچستان که در دیدار با نخست وزیر پاکستان بیان شد، موجی از آرامش و رضایت مندی را در آحاد جامعه شیعه و سنی استان ایجاد کرده است.

انگشت اشاره رهبر معظم انقلاب به گروه های تکفیری به عنوان عامل اصلی ناامنی ها در مرز مشترک ایران و پاکستان و تاکید معظم له بر لزوم برخورد با این گروه ها معرفی تابلو و شناسنامه دشمنی است که مسئولین باید به تمام ابعاد و زاوایای آن توجه کنند.

به همین دلیل جایگزین کردن تابلوها و شناسنامه های تقلبی دیگر که منجر به انحراف درباره دشمن شناسی مردم این مرز و بوم می شود و کار به آنجا می رساند که دشمن به غایت تکفیری را برخی خرده اشرار بنامند، قظعا قابل چشم پوشی نیست.

به نظر میرسد که برخی در استانی که سالهاست زخم خورده گروه های تکفیری می باشد اکنون به دنبال پنهان کردن عقبه تئوریک تروریست ها می باشند تا مسئولیت خود را به سطح برخورد با خرده اشرارها پایین بیاورند و از مقابله تمام عیار با ابعاد تفکر تکفیری شانه خالی کنند.

برداشت ما این است که میان تحلیل راهبردی رهبر معظم انقلاب از موانع امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان، که سرشار از قاطعیت و حکمت می باشد با برخی سلیقه های امنیتی در بخشی از بدنه دولت که اینک بر پایه تساهل و تسامح با عقبه های تکفیری در سیستان و بلوچستان شکل گرفته، فاصله نگران کننده ای وجود دارد.

از سوی دیگر نگرانی رهبر معظم انقلاب از خطرات پیش روی جریان تکفیری به جهان اسلام لزوم همگامی شیعه و سنی را با این دشمن مشترک نمایان تر می کند و به همین دلیل کنار هم قرار گرفتن همه آحاد شیعه و سنی برای مقابله با جریان تکفیری فوری ترین مسئله پیش رو می باشد که همه مسئولین باید به کمک آن بیایند.

بدینوسیله از اظهارات رهبر معظم انقلاب که به مثابه یک گفتمان سیاسی و امنیتی مورد حمایت همه مردم، علما، دانشگاهیان، نخبگان، معتمدین و سران طوایف شیعه و سنی می باشد، ضمن حمایت کامل ، انتظار داریم که این اظهارات در دستور کار کامل مسئولین محترم قرار بگبرید.

ما مردم شیعه و سنی استان بیانات رهبر معظم انقلاب را فرصتی می دانیم که با لبیک به اظهارت ایشان دست در دست هم برای خشکاندن ریشه جریان و تفکر تکفیری اعلام آمادگی کنیم.

بدین ترتیب در این حرکت مردمی و عزم ملی شیعه و سنی در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب هر آنکس در هر مقام و لباسی که کوتاهی کند تنها خود را از قافله انقلاب عقب رانده است.

خواسته همه مردم شیعه و سنی استان که رنج اقدامات تروریستی تکفیری ها را در چهره دارند، از مسئولین این است که از این پس در برخوردها با این گروه ها و حامیان عقیدتی آنها برخورد قاطعانه تری صورت بپذیرد.

در پایان با حمایت همه جانبه از بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت آیه الله خامنه ای حفظه الله ما اقشار مختلف مردم شیعه و سنی استان ضمن تجدید پیمان با ایشان از بذل و توجه همیشگی معظم له به منطقه محروم و رنجدیده سیستان و بلوچستان کمال تشکر را داریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو