کد خبر: 1799

تاریخ خبر:

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از رجا، خبرگزاری مهر وابسته به سازمان تبلیغات انقلاب اسلامی، برای چندمین بار اقدام به انتشار مصاحبه با سخنگوی فارسی زبان وزارت امور خارجه امریکا کرد.

این گفتگو در شرایطی تنظیم و منتشر شده است که پیش از این نیز این خبرگزاری بابت انتشار گفتگو با سخنگوی بزرگترین دشمن مردم ایران مورد انتقاد قرار گرفته بود.

در شرایطی که پروژه انتصاب سخنگوی فارسی زبان از سوی امریکا بدلیل ضعف فرد مورد انتخاب و همچنین عدم اقبال رسانه های داخلی عملا با شکست مواجه شده و سخنگوی مذکور در محافل رسانه ای به عنوان وزنه رسانه ای قابل توجهی شناخته نمی شود، اصرار چند باره این خبرگزاری برای انتشار گفتگو با این سخنگوی دولت امریکا جای تعجب و تامل دارد.

گفتنی است آلن ایر از ابتدای انتصاب به عنوان سخنگوی فارسی زبان وزارت امور خارجه امریکا به شدت به دنبال گفتگو با رسانه های داخلی ایران و مطرح شدن به عنوان یک چهره رسانه ای در سطح رسانه های داخل بوده است، که به دلیل عدم اقبال رسانه های داخلی، عملا این پروژه با شکست مواجه شده است، با این وجود اصرار برخی رسانه ها برای ایجاد مسیری جهت تسهیل ورود سخنگوی دولت امریکا در فضای رسانه های داخلی ایران، مشخص نیست با چه هدفی پیگیری می شود.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو