کد خبر: 2026

تاریخ خبر:

شهادت یک مامور به فاصله یک روز از اعلام استاندار به افزایش ضریب امنیتی

سه شنبه شب بر اثر تیراندازی افراد مسلح به خودروی نیروی انتظامی در نزدیکی روستای گلوگاه از توابع بخش کورین شهرستان زاهدان یک مامور به شهادت رسید

 به گزارش زاهدان‌نیوز در حالی که هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان روز دوشنبه در نشست خبری خود با اصحاب رسانه در زاهدان به افزایش ضریب امنیتی استان پرداخته بود و با اشاره به اینکه «ضریب امنیتی سیستان و بلوچستان در 6 ماهه دوم امسال قابل مقایسه با هیچ مقطعی نیست !» تقریبا در فاصله ای نزدیک به 24 ساعت از این اظهار نظر بر اثر تیراندازی افراد مسلح ناشناس به خودروی گشت نیروی انتظامی در روستای گلوگاه از توابع بخش کورین شهرستان زاهدان یک سرباز وظیفه به شهادت رسید ، حالا جای سوال اینجاست که آیا آقای علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان این شهید را نیزدر آمار خود لحاظ می کند ؟

به گزارش مهر، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از سربازان نیروی انتظامی در سالروز حادثه تروریستی تاسوکی سیستان، در درگیری مسلحانه با ماموران در بخش کورین زاهدان به شهادت رسید.

ناصر کاشانی در این باره گفت: بر اثر تیراندازی افراد مسلح ناشناس به خودروی گشت نیروی انتظامی در روستای گلوگاه بخش کورین یک سرباز وظیفه به شهادت رسید.

کاشانی افزود: این سرباز وظیفه ۲۱ ساله نیروی انتظامی به نام محمود بزی، پس از زخمی شدن و انتقال به مرکز درمانی، در مسیر بیمارستان خاتم زاهدان به شهادت رسید.

وی بیان کرد: هنوز هویت و هدف اشرار مسلح از این اقدام مشخص نیست و دستگاه های امنیتی باید هر چه زودتر برای شناسایی و محاکمه عاملان این اتفاق تلخ نهایت تلاش خود را بکار برند.

گفتنی است بخش کورین در فاصله ۵۰ کیلومتری زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو