کد خبر: 2253

تاریخ خبر:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس

سیدباقر حسینی با بیان اینکه پاکستان باید در مقابل حوادث تروریستی که در ایران رخ می‌دهد، پاسخگو باشد، گفت: دولت در بحث انسداد مرز باید کل بودجه لازم را در اختیار سیستان و بلوچستان قرار دهد.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از فارس، سیدباقر حسینی در زمینه حادثه تروریستی نگور که منجر به شهادت هشت نفر از مرزبانان شد، بیان داشت: یکشنبه هفته آینده فرمانده مرزبانی ناجا به همراه مسئولان امنیتی استان در کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی حضور یافته و بررسی‌های لازم در مورد حادثه تروریستی نگور انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: دولت باید در بحث انسداد مرز اقدام جدی به عمل آورد و بودجه‌های لازم را در شش ماهه نخست امسال برای انسداد در اختیار استان قرار دهد.

حسینی ادامه داد: دولت پاکستان هم اگر توان کنترل مرزها را ندارد، اعلام کرده که به نیروهای ما اجازه مداخله دهد زیرا تا به امروز هیچ اقدامی برای دستگیری اشرار و گروهک‌های تروریستی که در خاک کشورشان ساکن هستند، انجام نداده است.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: پاکستان باید در مقابل حوادث تروریستی که در ایران رخ می‌دهد، پاسخگو باشد، زیرا اشرار بعد از  هر خرابکاری به آنجا پناه می‌برند.

گفتنی است، تروریست‌های مسلح دوشنبه شب در منطقه مرزی نگور، هشت نفر از مرزبان سیستان و بلوچستان را به شهادت رساندند، پیکر این شهدا از طریق فرودگاه چابهار به زادگاهشان انتقال یافت.

شهدا متعلق به استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اراک، یزد و گلستان بوده‌اند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو