کد خبر: 2502

تاریخ خبر:

سید باقر حسینی با اشاره به ادعای جیش العدل:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گروگان گرفته شدن 18 نفر از نیروی های سپاهی در زاهدان توسط جیش العدل را تکذیب کرد.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از خانه ملت، سید باقر حسینی عنوان کرد: دو شب گذشته، جیش العدل گروهک تروریسی کشور پاکستان در بیانیه ای ادعا کرد عده ای از نیروهای سپاهی ایران را دستگیر کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این گروه تروریستی ادعا کرده بود که طی درگیری با نیروهای قدس سپاه، 18 نفر از پاسدار ایرانی را به گروگان گرفته است که با پیگیری از مسئولان استانی مشخص شد این گروگانگیری ادعایی بیش نیست.

وی تاکید کرد: این گروهک تروریستی با اعلام این خبر به  دنبال ایجاد جنگ روانی بود تا هم افکار عمومی در ایران را تحت تاثیر قرار دهند و هم از این موضوع به نفع خود بهره برداری کنند .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  گفت: با پیگیری های صورت گرفته مشخص شد، گروگانگیری نیروهای سپاهی اعایی بیش نیست.

روز گذشته نیز قاسم حسن زاده مسئول روابط عمومی قرارگاه قدس سپاه ، در رابطه با خبر منتشر از سوی شبکه العربیه در مبنی بر گروگان گرفته شدن ۱۸ پاسدار در منطقه نصرت آباد گفت : این خبر کذب محض است.

وی ادامه داد : این خبر که توسط گروه تروریستی جیش العدل و شبکه ی العربیه منتشر شده است هیچ صحتی ندارد و هیچ درگیری ای در این منطقه رخ نداده است.

لازم به ذکر است شبکه العربیه در مواردی دیگر خبرهای دروغی را از گروه های تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران نیز منتشر کرده است و به نوعی رسانه و مبلغ این گروه ها تبدیل شده است./

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو