کد خبر: 2735

تاریخ خبر:

راز علاقه حاج قاسم سلیمانی به سیستان و بلوچستان:

من به سیستان و مردم آن دیار تعلق خاطر دارم و آرزو دارم پس از اتمام ماموریتم اگر یک روز از عمرم باقی مانده باشد، فرماندار سیستان شوم و به مردم آن منطقه خدمت کنم

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از عصر هامون، روز گذشته فرمانده نیروی قدس سپاه  به دعوت فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت به مجلس رفت تا در جلسه ای مشترک با اعضای این فراکسیون درباره مسائل منطقه ای به نمایندگان توضیحاتی را ارائه کند.
وی در حاشیه این مراسم با برخی نمایندگان نیز گفت و گو کرد.
در همین رابطه حلیمه عالی نماینده مردم سیستان به "زهک آنلاین" از گفت و گوی خود با سرلشکر سلیمانی در حاشیه حضور وی در مجلس خبر داد و بیان کرد: در این گفتگو مسائلی پیرامون منطقه و مشکلات آن بیان شد و سردار سلیمانی خواست تا برایش دعای شهادت کنیم .
عالی از علاقه سرلشکر سلیمانی به مردم سیستان خبر داد و گفت: ایشان در این گفت و گو ابراز علاقه ویژه به مردم سیستان نمود و بیان کرد  "من به سیستان و مردم آن دیار تعلق خاطر دارم و آرزو دارم پس از اتمام ماموریتم اگر  یک روز از عمرم  باقی مانده باشد، فرماندار سیستان شوم و به مردم آن منطقه خدمت کنم".
گفتنی است پیش تر سردار سلیمانی در زمان نبردهای سنگین با گروه داعش در عراق و به خصوص سوریه در پاسخ به این سوال که در این روزهای سنگین نبرد بیشترین توسل را به کدام شهید دارد، گفته است به شهید حاج قاسم میرحسینی، قائم مقام خودش در لشکر 41 ثارالله از دیار سیستان بیشترین توسل را دارد به گونه ای که هر وقت نام این شهید را بر زبان می آورد متحول و منقلب می شود.
بیشک راز علاقه و تعلق خاطر این سردار رشید به مردم سیستان و آرزوی خدمت رسانی به آنها ارتباطی به یار و همرزم شهیدش "حاج قاسم میرحسینی" از دیار مردمان مظلوم سیستان دارد.

ارسال نظر

  • با تشکر از سرکار خانم عالی نماینده محترم سیستان در مجلس. جای بسی افتخار و مباهات برای ما سیستانی هاست که سردار سلیمانی چنین سخنی را بیان نموده اند. و با افتخار اعلام میکنیم که دیده منت می گذارد سردار گوشه چشمی به این منطقه بنماید چون مردم ایران صابرند ولی مردم سیستان اصبرالصابرینند.

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو