کد خبر: 290

تاریخ خبر:

زیباکلام در زاهدان چه می‌کند؟

حال چنین فردی به شهر زاهدان آمده و بناست دیداری با مولوی اسماعیل‌زهی برگزار کند تا دقیقا مواضع جریان اصلاح‌طلبان و جریان افراطی مسجد مکی را با یکدیگر هماهنگ کنند.

به گزارش زاهدان نیوز، استاد دانشگاهی که در سخنرانی‌ها و موضع‌گیری‌های رسمی خود بارها و بارها رژیم صهیونیستی اسرائیل را به رسمیت شناخته و دیدگاه‌های خاص وی حتی در میان دانشجویانش با تمسخر  مواجه می‌شود به زاهدان آمد و مسلما دیدار از مسجد مکی را هم فراموش نکرد.

وی در ایام گروگانگیری مرزبانان ایرانی، در کمال تعجب با وزن قایل شدن برای گروهک بیابان نشین جیش الظلم، نامه‌ای برای مسؤولین! آن نوشت و ضمن همدردی با آنها و برشمردن موارد تبعیض علیه حقوق بشر! در ایران، ملتمسانه از آنها خواست تا سلاح را کنار بگذارند.

این اقدام که در خوشبینانه ترین حالت بسیار مبتدیانه و ناآگاهانه صورت گرفت به همراه برخی حرکت‌های اشتباه این چنینی باعث شد که گروهک مذکور به خواسته اصلی اش که همان نام و نشان دست و پا کردن بود برسد و مورد توجه سرویس‌های اطلاعاتی دشمنان ایران برای جذب کمک مالی و حمایت تسلیحاتی قرار گیرد.

از همه بدتر این که جایگاه سرکرده تروریست‌ها را در حد مذاکره با یک نظام بالا برده که این سیاست حتی از سوی کشور محبوب زیباکلام یعنی آمریکای جنایتکار در مذاکره با طالبان به شدت رد شد و آنها هرگز با یک گروه تروریستی مذاکره را روا ندانستند.

حال چنین فردی به شهر زاهدان آمده و بناست دیداری با مولوی اسماعیل‌زهی برگزار کند تا دقیقا این دو مواضع جریان اصلاح‌طلبان و جریان افراطی مسجد مکی را با یکدیگر هماهنگ کنند.

البته نباید از نظر دور داشت که دستپاچگی شدید اصلاح طلبان از حمله داعش به عراق می‌تواند هم‌فکری‌های این دو نفر را به مسیری خاص هدایت کند.

دیروز محمدعلی ابطحی که یک اصلاح طلب رادیکال و  یکی از محکومین فتنه 88 بوده،در صفحه فیسبوک خود چنین نوشته است: «ای روسای کشور، ای وزیر خارجه، تو را به خدا به فکر روابط ایران و عربستان باشید....تنها راه همکاری ایران و عربستان است...خدا به داد مردم این منطقه برسد.»

بالاخره صادق زیباکلام از مریدان عربستان بوده و بعید نیست که این فرد، واسطه‌گری مولوی عبدالحمید برای ارتباط با رژیم حامی داعش را تقاضا کند.

حال باید دید، زیباکلام که تا کنون با سطحی‌نگری‌های خود و اتخاذ مواضع نامناسب، سیاست داخلی و خارجی کشور را در تنگناهایی قرار داده آیا دوباره قرار است طبق رویه، حرکت جدیدی از خود صادر کند! و دردسری جدید بیافریند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو