کد خبر: 3193

تاریخ خبر:

منبع امنیتی فلسطین:

یک منبع امنیتی فلسطین گفته که دستگاه اطلاعاتی اسرائیل برای انجام عملیات انفجاری در یکی از مساجد اهل تسنن ایران مشابه حادثه تروریستی مسجد شیعیان در قطیف عربستان برنامه دارد.

به گزارش زاهدان‌نیوز، سرویس اطلاعاتی اسرائیل برای اجرای عملیات تروریستی در یکی از مساجد اهل تسنن در ایران همانند حادثه تروریستی انفجار مسجد «امام علی(ع)» در قطیف واقع در شرق عربستان برنامه‌ریزی کرده است.

یک منبع امنیتی فلسطین به خبرنگار پایگاه خبری «الوعی نیوز» گفته که موساد در این سناریو، هدف تحریک اهل تسنن علیه شیعیان و دولت ایران را دنبال می کند.

این منبع امنیتی تاکید کرد که موساد با اجرای این سناریو می خواهد نقطه طایفه‌گری را در مقابل انفجار تروریستی اخیر در قطیف عربستان قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه امت اسلامی باید مراقب باشند که در دام اسرائیلی‌ها نیفتند، افزود: اسرائیل تبحر خاصی در ایجاد فتنه و جنگ‌های طایفه‌ای و مذهبی دارد و تاکنون چندین عملیات در مناطق مختلف خاورمیانه برنامه‌ریزی و اجرا کرده است.

این منبع امنیتی فلسطینی که نخواست نامش فاش شود، یادآور شد که بیشتر سناریوهای آنها به فضل بیداری علمای شیعه و سنی با شکست مواجه شد.

یک عامل انتحاری جمعه گذشته مسجد «امام علی(ع)» در قطیف عربستان را منفجر کرد که که در پی آن بیش از 100 نفر از شیعیان شهید و مجروح شدند.

منبع : فارس

ارسال نظر

  • <b>گروهک های تکفیری در استان سیستان و بلوچستان بیش از 400نفر را در هر کوی وبرزن و مسجد و هیئتی شهید کردند اما یک شیعه به تلافی این کاریک سیلی هم به یک سنی هموطنش نزددر عراق و افغانستان و پاکستان و .. حال چگونه هست که بخاطر مسجدی درعربستان که کار خودشان هست شیعیان نه تنها هموطنانشان را بکشند بلکه در کل دنیا دست به انتقام بزنند.این کار فقط از یهود و امویان و ابو سفیانها و یزیدیان برمی اید و بس.در قاموس شیعه انتقام جایی ندارد</b>

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو