کد خبر: 341

تاریخ خبر:

دوشنبه ساعت ۱۷:۳۰، در گلزار شهدای زاهدان اتفاق می‌افتد

در پی اقدامات وحشیانه مزدوران استکبار که تحت عنوان داعش پس از ناکامی در سوریه این روزها به سمت عراق سرازیر شده‌انده و موضع‌گیری رهبر معظم انقلاب اسلامی و صدور حکم جهاد حضرت آیت‌الله سیستانی، مردم شهرستان زاهدان به پا خاستند. دوشنبه ساعت ۱۷:۳۰ گلزار شهدای زاهدان

محمود جوادیان فر فعال فرهنگی در گفتگو با زاهدان نیوز اظهار داشت: دلسوزان اسلام ناب محمدی و فعالان جبهه فرهنگی انقلاب در شهرستان زاهدان با لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و حکم جهاد حضرت آیت‌الله سیستانی و برای محکوم کردن جنایات فرزندان نامشروع صهیونیسم و گروهک خونخوار داعش در عراق، دوشنبه در گلزار شهدای شهرستان زاهدان تجمع می‌کنند.

این فعال فرهنگی افزود: این تجمع پس از چند جلسه هماهنگی میان اقشار مختلف و با حضور مسلمانان شیعه و سنی شهرستان زاهدان برگزار می‌شود.

وی بخش‌های این تجمع را شامل قرائت بیانیه، امضای طومار، سخنرانی و سر دادن شعار عنوان کرد و خاطرنشان کرد: سخنرانان این تجمع حجت‌الاسلام برهان باقری نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و احمد خسروی از اساتید دانشگاه و مولوی بارانی از اساتید حوزه علمیه اهل سنت خواهند بود.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو