کد خبر: 3820

تاریخ خبر:

دعوت هیات انقلابی شهرستان زاهدان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار:

هیات انقلابی شهرستان زاهدان در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس ضمن اعلام همبستگی با مردم فلسطین از جامعه هیات مذهبی شهرستان و تمامی مردم غیور جهت حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت می نماید.

به گزارش زاهدان‌نیوز، هیات انقلابی شهرستان زاهدان در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس ضمن اعلام همبستگی با مردم فلسطین از جامعه هیات مذهبی شهرستان و تمامی مردم منطقه جهت حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت می نماید.

متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد :

دیگر روز جهانی قدس از راه می رسد، روزی که ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی و عرصه‌ای برای اتحاد و یکپارچگی قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و صهیونیسم جهانی است. روز قدس روز بیداری، روز حماسه و روز پشتیبانی از مردم ستمدیده و مظلومی است که بیش از نیم قرن در مصاف با دژخیمان پلید صهیونیستی، همچنان استوار باقی مانده‌اند. حضور گسترده مسلمانان جهان در روز قدس و اعتراض گسترده به دولتمردان ستمکار رژیم اشغالگر قدس عاملی در ایجاد وحدت هرچه بیشتر مسلمانان و تجدید عهد با آرمان های امام راحل خواهد بود.

امروز دیگر مسئله فلسطین، مسئله منطقه ای، عربی و حتی جهان اسلام نیست، بلکه درد مشترک تمام آزادیخواهان دنیاست و مدعیان دروغین حقوق بشر نیز، یارای حمایت علنی از این رژیم نامشروع را از کف داده و با دسیسه ها، درصدد ایجاد رخنه در صفوف متحد جهان اسلام با ایجاد و حمایت از گروه های سلفی و تکفیری و فرقه های ضاله هستند؛ همراهی و همسویی اعمال این گروه ها با نقشه ها و نیّات صهیونیسم، این مساله را کاملا عیان می کند.

تحولات منطقه، اتحاد همه جانبه جبهه استکبار و ایادی آن علیه محور مقاومت، اهمیت روز جهانی قدس امسال را دو چندان کرده است. لذا بر مردم روزه دار و مومن فرض است با شرکت پرشکوه در راهپیمایی این روز بزرگ، حمایت خود از مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین و انزجارشان از ظلم و جنایت و کشتار رژیم نامشروع صهیونیستی را اعلام نمایند.

هیات انقلابی شهرستان زاهدان از تمامی اقشار ایران اسلامی و علی الخصوص هیات مذهبی دعوت می‌کند تا با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن حمایت از مردم مظلوم غزه و برائت‌جویی از رژیم صهیونیستی با سر دادن فریاد رسای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل به ندای رهبر فرزانه خویش حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله لبیک گویند.

هیات انقلابی شهرستان زاهدان

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو