کد خبر: 3992

تاریخ خبر:

جریانات نامرئی در طیف استانداری

برخی از مطلعین سیاسی سیستان و بلوچستان حضور علی اوسط هاشمی که از چهره های نزدیک به یکی از راس های مثلث فتنه محسوب می شود در قله مدیریتی استان را شاه کلید اصلی جان گرفتن تندروها در استان می دانند.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از عصرهامون، آذر منصوری عضو شورای مرکزی و معاون سیاسی جبهه منحله مشارکت که در سال 88 و به دلیل دست داشتن در فتنه انگیزی ها به سه سال حبس محکوم شده بود به دعوت انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره) دانشگاه سیستان و بلوچستان در تالار فردوسی این دانشگاه حضور می یاید.

سینه چاکی پیاده نظام جریان افراطی در دانشگاه های سیستان و بلوچستان برای تحرکات سیاسی از نوع افراطی با دعوت از چهره های شناخته شده و منسوب به عوامل فتنه 88 با نزدیک شدن به انتخابات مجلس دهم کلید خورده است.

این طیف تندرو به تبعیت از هم کیشان خود و با سواستفاده از فضای ایجاد شده توسط دولت بنفش فکر تنها بازگشت به قدرت را در سر می پرورانند.

به نظر می رسد دانشگاه سیستان و بلوچستان بعد از روی کار آمدن دولت جدید به مرکز جولان برخی احزاب و جریانات تندرو تبدیل شده است که مقام معظم رهبری با تذکرات صریحی در مورد وظایف مسئولین در جلوگیری از تبدیل شدن دانشگاه ها به باشگاه سیاسی هشدار داده بودند.

ناگفته نماند جریانات نامرئی در طیف استانداری سیستان و بلوچستان همواره حامی درجه یک این جریانات بوده و در سایه همین توجهات راه پای افرادی نظیر آذر منصوری به این دانشگاه باز شده است.

برخی از مطلعین سیاسی استان سیستان و بلوچستان حضور علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان که از چهره های نزدیک به یکی از راس های مثلث فتنه محسوب می شود در قله مدیریتی استان را شاه کلید اصلی جان گرفتن تندروها در استان می دانند.

چندی پیش نیز همزمان با حضور حسین مرعشی در دانشگاه سیستان و بلوچستان که وی نیز در جریان فتنه 88 بازداشت شد بنرهای با عکس یکی از سران فتنه با حمایت استانداری سیستان و بلوچستان، به طور گسترده در سطح شهر زاهدان نصب شده بود که مدتی بعد توسط دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان جمع آوری شد.

مردم شهر زاهدان نیز با پاره کردن عکس یکی از سران اعتراض خود را به نصب این بنرها اعلام کردند.

آذر منصوری که نقش پر رنگ او در فتنه 88 و اسناد وطن فروشی اش تا سالها او را از عرصه سیاسی دور کرد قرار است در دانشگاه سیستان و بلوچستان از نقش اصلاح طلبان در انتخابات آینده استان سخن بگوید.

سوابق منصوری و نقش محوری او در فتنه 88 بر کسی پوشیده نیست در حالی قرار است یکی از لیدرهای وطن فروش 88 در دانشگاه سیستان و بلوچستان سخن بگوید که منصوری و دوستانش با ایجاد حزب مشارکت 2(حزب اتحاد ملت) نگرانی هایی را در بین دوستداران انقلاب اسلامی برای فتنه های آتی به وجود آورده است.

در حالی قرار است منصوری در دانشگاه سیستان و بلوچستان از نقش اصلاح طلبان در انتخابات آینده سخن بگوید که در فتنه 88 اصلاح طلبان رای ملت را برنتابیدند، رای نهادهای فیصله بخش و داور را به دلیل عدم التزام عملی به قانون اساسی و نظام اسلامی، قبول نکردند و همصدا با رادیو اسرائیل و رادیو آمریکا و بی بی سی دنبال گفتمان براندازی بودند.

در حالی مریدان آذر منصوری و هم پالگی هایش اعم از اراذل و اوباش، بهائیان، منافقین، سلطنت طلب ها، افراد ضد انقلاب و اشرار به بهانه ادعای تقلب آقایان، به خیابان ها ریختند و در روز عاشورای 88 به شعائر الهی عاشورا حمله کردند که قرار است منصوری 29 مهر و تنها چند روز قبل از عاشورای 94 در بین مردم ولایی شهر زاهدان سخن بگوید و با زنده کردن سران فتنه خاطرات توهین های فتنه گران به امام حسین (ع) را زنده کند!

جماعتی که در خدمت به اجانب و وطن فروشی گوی سبقت را از منافقین و سلطنت طلبان ربودند در حالی در دولت تدبیر و امید از تاریکی بیرون آمدند که اکنون شش سال از فتنه 88 گذشته است حتی یکی از رهبران اصلاح طلب، به طور علنی از مردم عذرخواهی نکردند، اعتراف نکردند که دروغ تقلب، اسم رمز آشوب بود و از آن تبری بجویند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو