کد خبر: 4291

تاریخ خبر:

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ‌انقلابی محافظه‌کار نیست و عزت و شرف خود را نمی‌فروشد بلکه از جان و مال خود در این راه می‌گذرد.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، سردار حسین معروفی در همایش باشگاه خبرنگاران افتخاری بسیج  بر حضور پر شور باشعور و انتخاب اصلح در انتخابات پیش رو تاکید کرد و این دو موضوع را از مولفه های ماندگاری انقلاب و آرامش جامعه اسلامی برشمرد.

وی افزود: امروز حوزه تفکر سلطه‌گری با رهبری آمریکا و حوزه سلطه‌ستیزی و بیگانه‌ستیزی با رهبری انقلاب اسلامی در مقابل هم قرار دارند، بدانید انقلابی محافظه‌کار نیست و عزت و شرف خود را نمی‌فروشد بلکه از جان و مال خود در این راه می‌گذرد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: بالای ۲۱۶ هزار نفر از بهترین نخبه‌های مملکت جان خود را فدا و اقتدار خود را در دنیا به نمایش و حفظ کردند.

وی مقابله امروز با دشمن را مقابله فکری دانست و تاکید کرد: دشمن جرات ‌ورود به حوزه فیزیکی را ندارد چرا که  می‌داند اگر روزی چنین کاری را انجام دهد قبرستان ابدی او ایران خواهد بود.

سردار معروفی ادامه داد: دشمن امروز به دنبال تصرف سرزمین نیست بلکه درصدد نفوذ و تصرف در افکار، قلب‌ها، تغییر رفتارها و به دنبال آن تغییر ساختارها است.

وی قطب نمای حقیقی یک مومن را قرآن معرفی و خاطر نشان کرد: امروز در دنیای غیر قابل اعتماد و پیش بینی استکبار با غول‌های رسانه‌ای بزرگی قرار داریم که با یک اجماع همه جانبه در مقابل ما هستند و به سادگی نمی‌توان از این جبهه گذشت.

فرمانده سپاه سلمان استان با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری گفت: اجازه تهاجم و تجاوز به دشمن ندهید و نگذارید دشمن ذائقه ملت را تغییر دهد.

وی افزود: امروز هزاران شبکه ماهواره‌ای تلویزیونی، رادیویی، وبلاگ و سایت علیه ملت ایران کار می‌کنند و  ایمان و اعتقادات آن ها را مورد هدف قرار داده است.

وی با تاکید بر اینکه ابزار اصلی عملیات روانی رسانه است ادامه داد: تمام تلاش و حرکت‌های دشمن در حوزه عملیات روانی است و باید در چنین شرایطی جریان شناسی قوی بود.

فرمانده سپاه سلمان رسالت خبرنگاران بر اساس معیارها را استمرار راه انبیای الهی دانست و بر مولفه های احساس مسئولیت، صداقت در نوشتار و گفتار، واقع گرایی، رعایت عدالت و انصاف، تاثیر گذاری و جریان‌ساز بودن تاکید کرد.

سردار معروفی اضافه کرد: رسانه باید با تکیه بر مهارت های تخصصی، شم خبری، نحوه ارتباط با مخاطبین، سرعت، دقت، خلاقیت و اخلاص اخبار مورد نظر را جهت دهی کند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو