کد خبر: 6183

تاریخ خبر:

رییس ستاد انتخاباتی روحانی قرائت متن دور از شئون مذهبی در افتتاحیه ستاد انتخاباتی استان ایلام و هر گونه سوء استفاده سیاسى از این رخداد را محکوم کرد.

به گزارش زاهدان‌نیوز، محمد شریعتمداری رییس ستاد انتخاباتی روحانی قرائت متن دور از شئون مذهبی در افتتاحیه ستاد انتخاباتی استان ایلام و هر گونه سوء استفاده سیاسى از این رخداد را محکوم کرد.

بسمه تعالی

 

جناب آقاى میرزایى

 

رییس محترم ستاد استان ایلام

 

با سلام و آرزوى توفیق الهى

 

به قرار اطلاع قرائت متن طنز آمیزى در اجراى برنامه افتتاحیه آن ستاد دور از شئون مذهبى و خارج از ضوابط تبلیغاتى ستادهاى تبلیغاتى جناب آقاى دکتر حسن روحانى بوده و موجب جریحه دار شدن احساسات برخى علما و متدینین نیز شده است.

 

از آنجا که دفاع از حریم قدسى ائمهء معصومین علیهم السلام وظیفه یکایک مسلمانان اعم از اصلاح طلب و اعتدال گرا و اصول گراست ، شایسته است فوراً با فرد خاطى قاطعانه برخورد شده و از هرگونه فعالیت احتمالی وى در ستاد جلوگیرى به عمل آید.

 

ستاد مرکزى با اعلام تاسف از این حادثه و محکوم کردن آن ، حفظ مقدسات و ارزش هاى دینى را در هر شرایطی ضروری دانسته وکلیه ستادها را در ادامه راهى که در پیش داریم به دقت کامل در اینخصوص توجه میدهد و البته هر گونه سوء استفاده سیاسى از این رخداد را نیز محکوم می نماید. در فعالیت هاى گسترده مردمى انتخاباتى و براى هر نامزدى وقوع خطاهاى مختلف را باید محتمل دانست، ولى در قبال اشتباهاتى از این دست که ممکن است از روى سوء نیت و بى اعتقادى هم نباشد باید حساس بود.

 

محمد شریعتمدارى

رئیس ستاد انتخاباتى دکتر حسن روحانى

منبع:دانشجو

 

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو