کد خبر: 64

تاریخ خبر:

وزارت اطلاعات منتشر کرد

شناسنامه و ویزای افغانی، ویزای اماراتی و حتی بلیط های سفر مالک و همراهش در سالگرد دستگیری وی منتشر شد

به گزارش« زاهدان نیوز » به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون دشمنان قسم خورده اسلام و نظام همواره کوشیده اند با طرق گوناگون در صدد بر اندازی این نظام الهی و در نهایت اسلام ناب محمدی (ص) بر آیند. گروهک های ضد انقلاب با رویکردهای قومی، تحمیل جنگ ۸ ساله، تروریسم، تهاجم فرهنگی، روش های بر اندازی نرم و… راهبردها و تاکتیک های برگزیده دشمن در طول این سالیان بوده است.
در این میان اما ساختن گروه های تروریستی افراطی تکفیری چون القاعده یکی از طرح های اتخاذ شده در جهت وارونه و غیر واقعی نشان دادن اسلام معرفی شده از سوی جمهوری اسلامی ایران بود که با حمایت سرویس های جاسوسی امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی صورت پذیرفت.
گروهک تروریستی « جندالشیطان» به سرکردگی « عبدالمالک ریگی» یکی از ابزرهای مورد استفاده دشمن در راستای راهبرد فوق و تخریب وجهه اسلام ناب تعریف می شود که با تلفیق نگاه های قومی، امنیت عمومی جنوب شرق کشور را آماج اقدامات تروریستی قرار داده بود. شهادت ده ها تن از هم وطنان سنی و شیعه سیستان و بلوچستان، گروگان گیری های وحشیانه و… بخشی از اعمال سیاه پرونده « جندالشیطان» است.
دستگیری « عبدالمالک ریگی» به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) آن هم بصورت زنده و به طرز شگفت انگیز ضربه مهلکی به بدنه این شبکه ضد بشری وارد آورد و در حالی که سرویس های غربی در بهت فرورفته بودند سیاست انکار و تکذیب یا اعلام برائت را پیش گرفتند. اکنون به مناسبت سالگرد دستگیری ریگی برخی از تصاویرو اسناد منتشر نشده از این تروریست منتشرتا گوشه ای از اقتدار فرزندان این مرز و بوم بیش از پیش روشن گردد.

1234567891011

 

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو