کد خبر: 7144

تاریخ خبر:

نماینده ولی‌فقیه درسازمان بسیج بابیان اینکه جای"غاصب"و"مالک"درفلسطین اشغالی عوض‌ شده است، گفت: امروز رژیم صهیونیستی در جهان به‌دنبال مصونیت و امنیت است در حالی‌ که حتی گنبد آهنین هیچ مصونیتی برایش ایجاد نمی‌کند.

به گزارش زاهدان نیوز، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدرضا تویسرکانی در جمع راهپیمایان روز قدس سمنان؛ روز قدس را متعلق به جهان اسلام دانست اظهار داشت: روز قدس نماد مبارزه با استکبار و مقابله با ظلم ظالمان است و مسلمانان در این روز عدم مشروعیت رژیم غاصب صهیونیستی و دیگر مستکبران عالم را فریاد زده و یادآوری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز دنیای استکبار جای مالک را با غاصب در فلسطین اشغالی عوض کرده است افزود: امروز می‌بینیم که در فلسطین، ظالم به‌جای مظلوم معرفی‌شده و جای این دو عوض‌شده است.

نماینده ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه استکبار جهانی برای تضمین بقای رژیم صهیونیستی به دنبال این است تا برای این رژیم کودک کش امنیت و مشروعیت ایجاد کند خاطرنشان کرد: حامیان استکباری رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی به دنبال ایجاد مشروعیت برای این رژیم جعلی بوده و هستند.

تویسرکانی با بیان اینکه مستکبران عالم برای حمایت از این رژیم منحوس اقدام به جعل مشروعیت از طریق هولوکاست نیز کرده‌اند خاطرنشان کرد: امروز باید پرسید که چرا در بسیاری از کشورهای دنیا تحقیق و حتی پرسش درباره هولوکاست، این‌همه وحشت‌آفرین و حساسیت‌زاست؟ چرا رژیم غاصب صهیونیستی از تحقیق و روشن شدن موضوع هولوکاست در دنیا این‌همه واهمه دارد؟

وی با اشاره به اینکه امروز بسیاری ملت‌های حق و حقیقت‌جو از ورود به موضوع هولوکاست و تحقیق و اظهارنظر درباره آن منع شده‌اند اضافه کرد: این مهم به سبب این است که رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی از آشنایی و آگاهی مردم درباره هولوکاست وحشت دارد و به‌خوبی می‌داند که با زیر سؤال رفتن هولوکاست، مشروعیت جعلی این رژیم جعلی نیز زیر سؤال خواهد رفت و از بین می‌رود.

نماینده ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز موضوع فلسطین موضوع اختلاف و دعوا میان 2 قوم یا 2 دین و مذهب نیست تصریح کرد: حساب مسیحیان و یهودیان از رژیم غاصب صهیونیستی جداست و این رژیم منحوس و کودک کش هیچ سنخیت و نسبتی با ادیان یهودیت و مسیحیت نداشته و ندارد؛ چراکه صهیونیست‌ها ساخته دست استکبارند.

تویسرکانی با اشاره به اینکه نباید به موضوع نابودی رژیم کودک کش و جنایتکار صهیونیستی به‌عنوان موضوعی صرفاً سیاسی نگاه شود عنوان کرد: امروز شاهد جنایات متعدد این رژیم منحوس در شهرها و روستاهای فلسطین اشغالی هستیم و رژیم اشغالگر قدس شریف برای مشروع سازی خود خون‌های زیادی از مسلمانان مظلوم فلسطینی بر زمین ریخته‌اند؛ اما مستکبران حامی این رژیم مستکبر و سران آنان باید بدانند که نابودی و ریشه‌کن شدن غده سرطانی جعلی به نام اسرائیل غاصب نه‌تنها موضوعی سیاسی نیست؛ بلکه یک وعده الهی و قرآنی است که راهبرد الهی داشته و حتمی است.

وی با بیان اینکه رژیم غاصب صهیونیستی در کنار ایجاد مشروعیت جعلی به دنبال تأمین امنیت برای خود به‌عنوان دومین عامل بقای خود به هر قیمتی است خاطرنشان کرد: این رژیم غاصب برای رسیدن به این 2 هدف دست به هر کاری می‌زند.

نماینده ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین به تجهیز رژیم غاصب صهیونیستی به پیشرفته‌ترین سلاح‌های موجود در دنیا از سوی حامیان استکباری این رژیم کودکش اشاره و خطاب به آنان تأکید کرد: اما این رژیم غاصب و جنایتکار و حامیان جانی و استکباری آن باید بدانند که حتی گنبد آهنین و سلاح‌های پیشرفته نیز نمی‌تواند برای صهیونیست‌های کودک کش و غاصب مشروعیت و امنیت بخرد و آن را تضمین کند و پوشالی بودن این سلاح‌ها در جنگ‌های 51 روزه، 33 روزه و 22 روزه به‌خوبی نمایان شد.

تویسرکانی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با آرمان روز قدس، امنیت و مشروعیت رژیم صهیونیستی را در جهان زیر سؤال برده است؛ به پیش‌بینی مقام معظم رهبری درباره نابودی این رژیم غاصب تا 25 سال آینده اشاره و خاطرنشان کرد: امروز مسلمانان جهان و وحدت میان آنان نقش زیادی در نابودی این غده سرطانی از صفحه روزگار داشته و ازاین‌رو لازم است تا عموم مسلمانان برای نابودی اشغالگران قدس شریف دست‌به‌کار شده و همه تلاش خود را به کار بگیرند.

منبع:تسنیم

 

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو