کد خبر: 73

تاریخ خبر:

در پی درخواست مخاطبان

هفته‌نامه توسن به عنوان اصیل ترین هفته‌نامه اصولگرای سیستان و بلوچستان در شماره ۲۰۷ خود به موضوعات مهمی در باب مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استان پرداخته است.

به گزارش « زاهدان نیوز » ، شماره ۲۰۷ هفته نامه اصولگرای توسن در محدوده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و خراسان جنوبی جهت دانلود گذاشته شد.

سردبیر هفته نامه تیتر اصلی این شماره خود را" قانون گریزان دیروز، قانون مداران امروز" قرار داده که به حواشی و پشت پرده های حضور مجید انصاری همراه فتنه سابق و معاون پارلمانی کنونی رئیس جمهور می پردازد.

بررسی جامع جشنواره فیلم مردمی عمار از دیگر موضوعات مورد اشاره در این شماره هفته نامه مذکور است.

نکته دیگری که در این شماره مورد اشاره قرار گرفته اقدام جدید یکی از فتنه گران کهنه کار استان در خاطره نویسی در جریده شخصی اش است که با تیتر" انقلابی بودن صرفا به بیان خاطرات نیست" به آن پرداخته شده است.

قضیه حضور معاون اول رئیس جمهور در دانشگاه سیستان و بلوچستان و امنیتی نمودن بیش از حد فضا نیز از نگاه دست اندرکاران نشریه دور نمانده و مطلبی در این باب نگاشته شده است.

در صفحه آخر نیز پرونده ای ویژه به قیام تاریخی مردم دارالولایه سیستان در سال ۱۳۳۰ علیه حکومت پهلوی اختصاص داده شده که مصاحبه با افراد برجسته ای چون دکتر ایرج افشار سیستانی و محمد جهانتاب این قسمت را خواندنی تر کرده است.

لینک دانلود

 

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو