کد خبر: 7638

تاریخ خبر:

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز گفت: نتیجه 4 سال مذاکره دولتمردان در قضیه هسته‌ای چه بود؟ مگر غیر از این است که امروز بی‌سابقه‌ترین تحریم‌ها علیه ایران درحال تصویب است؟ این‌ها نتایج مذاکره از موضع ضعف و وادادگی است.

به گزارش زاهدان‌نیوز، عرفان شهبازی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز درباره کارنامه دولت یازدهم بیان داشت: این دولت، دولت وعده و وعید بود. با وعده های اغوا کننده در انتخابات پیروز شدند، با همان وعده ها 4 سال را طی کردند و باز هم با همان وعده های تکراری در انتخابات امسال نیز رای آوردند.

وی بیان کرد: این که کار اشتباهی را بکنیم و بعد از روشن شدن ماجرا بازهم از اشتباه خود برنگردیم خسران است. فرقی هم نمیکند که این اشتباه را چه کسی مرتکب شود. دولت مردان باید این نگاه را درخود درست کنند و اشتباهات خود را بپذیرند و درصدد رفع آن ها برآیند نه اینکه بخواهند با توهین زبان منتقدین و خیرخواهان نظام را ببندند.

شهبازی با اشاره به وعده های روحانی مبنی بر تشکیل کابینه فراجناهی گفت: رئیس جمهور در آغاز دولت یازدهم نیز وعده تشکیل فراجناهی داده بود ولی دیدیم که مثل بقیه وعده هایش عملی نشد. الان هم اخباری که از کابینه دوازدهم به گوش می رسد حاکی از آن است که همان رویکرد قبلی و نگاه تک بعدی و جناهی بر تشکیل کابینه حاکم است.

وی در خصوص نکات بارز دولت یازدهم افزود: هیچ کار مثبتی که بتوان تمام قد از آن دفاع کرد و در تاریخ ایران ماندگار باشد در دولت یازدهم اتفاق نیافتاد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز تصریح کرد: در بعد بین المللی و جهانی نیز دولت عملکردی به مراتب ضعیف تر داشت. دولت در تعاملات بین المللی و مذاکرات همواره از موضع ضعف وارد شد و عزتی که در ابتدای کار از آن دم میزد در این 4 سال دیده نشد. اگر هم صلابتی در منطقه داریم به خاطر ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم در کشور های منطقه بوده است.

وی افزود: نتیجه 4 سال مذاکره دولتمردان در قضیه هسته ای چه بود؟ مگر غیر از این است که امروز بی سابقه ترین تحریم ها علیه ایران درحال تصویب است؟ مگر غیر از این است که لحن رئیس جمهور آمریکا علیه ایران محکمتر و گستاخانه تر شده است؟ این ها نتایج مذاکره از موضع ضعف و وادادگی است.

منبع:دانشجو

 

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو