کد خبر: 773

تاریخ خبر:

گاف عجیب پایگاه رسمی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام

واژه مولا به معنای رهبر در این سایت برای سرکرده طیف بدسابقه مکی استعمال شده که مواضعش در جریانات فتنه ۸۸، وقایع بیداری اسلامی، مراجع و علمای شیعه و اقدامات تروریستی در منطقه جنوب شرق کشور، مشخص کننده عمق تعارض وی با سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش زاهدان‌نیوز، پایگاه اطلاع‌رسانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان رسانه رسمی منعکس کننده مواضع و خاطرات حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی تیتر عجیب "دیدار هاشمی با مولانا عبدالحمید" را برای پوشش خبر دیدار رییس مجمع تشخیص با عبدالحمید اسماعیل‌زهی انتخاب کرد.

این پایگاه که در مقاطع گوناگون با درج اخبار جنجالی از مواضع حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی در دیدار با گروه‌ها و افراد و هم‌چنین ذکر خاطرات جهت‌دار از ایشان عطش خود را برای مطرح شدن و جذب مخاطب نشان داده است، این بار نیز با به‌کارگیری عنوان "مولانا" برای عبدالحمید اسماعیل‌زهی یکی از عناصر مساله‌دار منطقه جنوب شرق کشور علامت سؤال دیگری را درباره سطح سواد دست‌اندرکاران خود ایجاد کرد.

واژه مولا به معنای رهبر در این سایت برای فردی استعمال شده که مواضعش در جریانات فتنه ۸۸، وقایع بیداری اسلامی، مراجع و علمای شیعه و اقدامات تروریستی در منطقه جنوب شرق کشور، مشخص کننده عمق تعارض وی با سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی است.

گاف سایت هاشمی رفسنجانی

 

ارسال نظر

  • میدونید شما از افرادی هستید که قران شمارا کر ولال اختیاری نامیده و دلهایتان سیاه و سرگردان دو عالمید زاهدا نیوزیها فتنه در وجود شماست

  • مرگ بر وهابی و سلفی

  • تا كور شود هر آنكه نتوان ديد.
    مثل اينكه خيلي مي سوزيد؟؟؟؟

  • خاک بر سر کسانی که نمی توانند بزرگی بعضی افراد را ببینند

  • سلام .دوست عزیز که وازه فتنه گر رو برای این سایت نوشتید فتنه گز کسی هست که هنوز تکلیف خودش رو با نظام جمهوری اسلامی مشخص نکردو هر روز یک حرف نامربوط و چرند میزنه و بیگانگان هم از حرفهای این که من شرم میاد اسم این مردک رو به زبان بیارم استفاد کنم. واقعا مرد بلوچ اسنان ما داره بهشون ظلم میشه با وجود این مردک .من دیگه شرمم میاد بگم یک بلوچ هستم

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو