کد خبر: 7798

تاریخ خبر:

حمایت از براندازان نظام جمهوری اسلامی در روزنامه ای که خود را مدعی راه امام(ره) و انقلاب می داند سبب شده است تا رسانه های بیگانه و ضد انقلاب هجمه به انقلاب و نظام اسلامی را دستور کار خود قرار بدهند!

به گزارش زاهدان‌نیوز، حمایت از براندازان نظام جمهوری اسلامی در روزنامه ای که خود را مدعی راه امام(ره) و انقلاب می داند سبب شده است تا رسانه های بیگانه و ضد انقلاب هجمه به انقلاب و نظام اسلامی را دستور کار خود قرار بدهند!

بنا بر این گزارش در حالی که محصوران فتنه 88 بنا بر نصح صریح حضرت امام(ره) یاغی محسوب می شوند و حصر کمترین مجازات آنان می باشد، اما دنباله روی هاشمی در روزنامه ای که با پول بیت المال اداره می شود علیه نظام اسلامی و برای دل خوشی چند اراذل و آشوبگر مطلب می نویسد.

به گزارش خبرنگار ما، فرزندان یکی از منافقین سال 88 در مصاحبه با روزنامه جمهوری بدون اینکه بگوید چرا پدر فتنه گرشان رای مردم را نادیده گرفت و تهمت تقلب به نظام اسلامی زد، بعد از کلی اراجیف حتی از سرنوشت نقاشی های این مجرم در دوران حصر نیز اظهار نگرانی کرده اند! و مسئولان این روزنامه که (دیگر ما کلمه اسلامی را از روی آن حذف کرده ایم زیرا اقدامات این روزنامه خلاف اسلام می باشد) آبروی نظام از سرنوشت یک ضد انقلاب برایشان مهمتر می باشد به انعکاس آن می پردازند!

 لذا مسئولان روزنامه جمهوری باید تا زمانی که رویه آنها بر خلاف نظام و انقلاب است از تصویر حضرت امام(ره) و کلمه اسلامی بر سر در این روزنامه استفاده ننمایند زیرا حضرت امام رضوان الله تعالی علیه می فرمایند: " ...امروز ما مواجه با همه قدرتها هستیم و آنها در خارج و داخل دارند طرح ریزی می‌کنند؛ برای اینکه این انقلاب را بشکنند و این نهضت اسلامی و جمهوری اسلامی را شکست بدهند و نابود کنند. و این یک تکلیف الهی است برای همه که اهمّ تکلیفهایی است که خدا دارد؛ یعنی، حفظ جمهوری اسلامی از حفظ یک نفر - ولو امام عصر باشد - اهمیتش بیشتر است؛ برای اینکه امام عصر هم خودش را فدا می‌کند برای اسلام. همه انبیا از صدر عالَم تا حالا که آمدند، برای کلمه حق و برای دین خدا مجاهده کردند و خودشان را فدا کردند..." و مسئولان این روزنامه با این مصاحبه برخلاف این گفتار عمل کرده اند.

منبع: افکارنیوز

 

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو