کد خبر: 79

تاریخ خبر:

در پی دعوت اصلاح‌طلبان زاهدان از محمدرضا خاتمی برای سخنرانی

عنصر فتنه‌گر وابسته به حزب منحله مشارکت که دیدگاه‌های وی علیه میهن و انقلاب اسلامی خوراک مجموعه‌های معاند نظام بوده، برای سخنرانی به زاهدان دعوت شد.

به گزارش« زاهدان نیوز » ، این فرد که جاسوسی وی برای کشور آلمان در انتشار مکالمه تلفنی اش با سفیر آلمان و اذعان یکی از هم حزبی هایش در سال ۸۶ قطعیت یافت و حتی خود وی این موضوع را پذیرفت ( لینک مطلب ) ، هم اکنون دوباره قصد دارد به زاهدان بیاید و شاید سودای این را در سر دارد تا همان طور که در ایام انتخابات ۸۸ با حضورش و فحاشی هایش دانشگاه سیستان و بلوچستان را به آشوب کشاند، این بار هم چالشی جدید را بیافریند. جنجالی که اگر با حضور به موقع دانشجویان با بصیرت دانشگاه جمع نمی شد احتمالا سلسله اتفاقاتی را رقم می زد و این بار هم گویا باید که اهالی بصیرت، تبعات شرپراکنی های این عنصر رادیکال فتنه گر را حل و فصل کنند.

وی که در مصاحبه اش با ماهنامه رویش ( لینک مستقیم ) مستقیما از ضرورت فوری نقادی امام خمینی (ره) سخن می گوید و همسرش (زهرا اشراقی) نیز در اظهارات بی اساس و ریشه، گوی سبقت را از وی ربوده مشخص نیست که با چه هدفی از سوی اصلاح طلبان استان دعوت شده است.

محمدرضا خاتمی که در مکالمه فاش شده تلفنی اش با سفیر آلمان گزارشی از وضعیت دولت می دهد و بی صبرانه از زمان انتشار قطعنامه سوم علیه ایران از سفیر آلمان می پرسد ( لینک مستقیم ) ، در مجلس ششم هم جزء نفرات اصلی و خط دهنده متحصنان بود و در نامه معروف جام زهر نیز یکی از امضاکنندگان بود و در مصاحبه ای ضمن دفاع از این اقدامش اظهار می کند که" وی در این خصوص چنین می گوید: " مهمترین دستاورد تحصن این بود که به قانون شکنان فهماند اگر بخواهند قانون را زیر پا گذارند قطعاً باید هزینه های سنگینی بپردازند" ( لینک مستقیم ) حال وی بناست در کنار هم پیاله های خود در استان از قبیل باقر کرد و دیگران حضور به هم رساند.

هیچ معلوم نیست آیا محمدرضا خاتمی که با نهایت گستاخی، دیدگاه های خود را در مورد تقلب در سال ۸۸ که در مصاحبه با سایت کلمه (سایت افراطیون ضدانقلاب ساکن فرانسه و اعضای گروهک منافقین) ابراز کرده و با بی شرمی تمام گفته که" اگر در انتخابات سال ۸۸ تقلب شد، پس در سال ۹۲ هم تقلب خواهد شد و حضور اطلاح طلبان تفاوتی ندارد" ( لینک مستقیم ) قرار است در سخنرانی خود در زاهدان نیز همین اباطیل را تکرار کند یا شاید قصد دارد به رسم هم فکرانش (عطاءالله مهاجرانی؛ فراری لندن نشین) به مجیزگویی مسجد مکی بپردازد.

خاتمی که نه تنها از پنجه کشیدن به چهره نظام دست برنداشته بلکه اخیرا در مصاحبه ای با روزنامه اعتماد، با ژستی به ظاهر بزرگوارانه اما در باطن حقیرانه اعلام کرده است که" از طلب سال ۸۸ گذشتیم" ( لینک مستقیم ) ، بسیار جای تعجب است که چگونه با موافقت مسئولان استان پا به دیار شهدای گلگون کفن دفاع مقدس و ترور قدم گذاشته است.

این برنامه با اجازه مسئولان دانشگاه سیستان و بلوچستان که گویا شم سیاسی آنها مدت هاست زکام گرفته! قرار است روز پنج شنبه ۱۵ اسفندماه در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شود.

یکی از اخبار تکان دهنده این گردهمایی، احتمال سخنرانی مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در آن است. اتفاقی که اگر رخ دهد باعث خواهد شد تحلیل هایی که در مورد خاستگاه فکری و عقاید وی مدت هاست بر سر زبان مردم شیعه و سنی منطقه است، به واقعیت بپیوندد و مردم مظلوم و انقلابی استان حقایق را آشکارتر دریابند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو