کد خبر: 814

تاریخ خبر:

ستاد هماهنگی "اجتماع مادران و کودکان زاهدانی در حمایت از کودکان غزه" اعلام موجودیت کرد

ستاد مردمی اجتماع مادران و کودکان ایران به منظور گرامی‌داشت کودکان شهید غزه و محکومیت رژیم کودک‌کش اسرائیل به طور رسمی در زاهدان فعالیت خود را آغاز کرد. جمعه 9 صبح، مادران و کودکان زاهدانی برای آرمانی بزرگ در مکان هیئت متحده رضوی این شهرستان گرد هم می‌آیند.

به گزارش زاهدان‌نیوز، به دنبال تقدیر ویژه رهبری در خطبه‌های عید فطر امسال از"حضور زنان و بانوان با حجاب، در زیر چادر، با کودکان در آغوش، در راهپیمایى روز قدس" و اشاره دقیق ایشان به جنایات رژیم صهیونیستی و استفاده از تعبیر "رژیم کودک‌کش" برای این جماعت غاصب، فعالان جبهه فرهنگی انقلاب در کشور بر خود فرض دانستند که این نگاه را دنبال کرده و در همین راستا، اجتماعی بزرگ و هماهنگ در سطح استان‌های کشور را طرح‌ریزی کردند که طی آن مادران و کودکان ایرانی با حضور خود در آن، حمایت‌شان را از کودکان مظلوم غزه و نفرت‌شان را از رژیم کودک‌کش اسرائیل نشان دهند.

این ستاد متشکل از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و دست‌اندرکاران هیئات مذهبی زاهدان قرار است مقدمات برگزاری مراسم محوری اجتماع مادران و کودکان شهرستان زاهدان را در روز جمعه فراهم کند.

تا کنون با توجه به اعلام آمادگی فعالان هیئت متحده رضویه(علیه‎‌السلام)، مکان این هیئت واقع در خیابان امام خمینی(رحمه‌الله علیه) برای این اجتماع در نظر گرفته شده است. زمان این برنامه نیز ساعت 9 صبح روز جمعه 24 مردادماه تعیین شده است.

حضور انقلابی رسانه‌ها در پوشش قبل، حین و بعد از مراسم، تبلیغات برنامه در سطح شهر، دعوت از افراد شناخته‌شده و لیستی از اقدامات دیگر تا کنون به همت این ستاد هماهنگ شده است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو