کد خبر: 88

تاریخ خبر:

ماجرای پیامک" تحریمی" استانداری چه بود؟

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان مانند همه مراسم‌های از این قبیل در روز یکشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۲ برگزار شد. ولی یک پیامک این شرایط عادی را بر هم زد.

" با سلام؛ به اطلاع می رساند بنا به دستور استاندار محترم، تمامی مدیران ستادی و اجرایی استان از شرکت در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خودداری نمایند. روابط عمومی استانداری"

به گزارش« زاهدان نیوز » ، متن بالا زاییده ذهن نگارنده یا یک دروغ سیاسی تعجب آور نیست بلکه متن پیامکی است که برای مدیران استانداری ارسال و مانع حضور آنها در مراسم معارفه حجت الاسلام تدینی به عنوان مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان شد.

اما سوال مهم این است که چرا مراسمی که نماینده ولی فقیه در استان و مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف کشور در آن حاضر هستند باید از سوی استاندار تحریم شود.

قطعا استاندار محترم برای این اقدام سوال برانگیز باید دلیلی قانع کننده اگرچه برای شخص خودش داشته باشد. خیلی از کسانی که از این اقدام علی اوسط هاشمی شوکه شده اند و حقیقتا خیرخواه ایشان هستند امیدوارند که دلیل ارسال این پیامک، مخالفت استاندار با انتصاب مدیر کل جدید نباشد. چرا که اگر این گمانه زنی صحیح باشد نکات دیگری را به ذهن متبادر می کند که شاید تناسبی با دیدگاه های ظاهری اعلام شده توسط استاندار در جلسات عمومی نداشته باشد.

پایگاه زاهدان نیوز هم این آمادگی را دارد که به عنوان یک رسانه مردمی دلیل قانع کننده استاندار محترم را برای دوستداران و دلسوزان ایشان منعکس کند.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو