کد خبر: 1303

تاریخ خبر:

فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از بازداشت عاملان شهادت ماموران کلانتری 17زاهدان خبر داد.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرتیپ دوم پاسدار  حسین رحیمی گفت: پس از شهادت دو نفر از ماموران کلانتری 17زاهدان بیست و هفتم خردادماه سال گذشته در تیراندازی افراد ناشناس، چند تیم ویژه از کاراگاهان پلیس آگاهی بررسی موضوع را آغاز کردند.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی پس از ماهها اقدام تخصصی و اشراف اطلاعاتی ، سر نخ هایی از دخالت باند شش نفری از سارقان مسلح را در این پرونده به دست آوردند.

رحیمی با بیان اینکه ،ماموران محل اختفای یکی از اعضای این باند را در زاهدان شناسایی کردند،تصریح کرد: ماموران پلیس با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات شبانه فرد مورد نظر را بازداشت و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی سسیستان و بلوچستان با بیان اینکه اعضای این باند که با استفاده از مدارک هویتی جعلی به پاکستان و افغانستان رفت و آمد می کردند،افزود: ماموران در ادامه رسیدگی به این پرونده ،هویت دقیق متهمان را شناسایی و پس از تحت کنترل قرار دادن محل تردد این افراد ،آنان را طی چند عملیات هماهنگ در زاهدان و چابهار دستگیر کردند.

وی در ادامه با اشاره به کشف تعدادی مدارک هویتی جعلی و چند قبضه سلاح جنگی از مخفیگاه متهمان ،گفت: اعضای شش نفره این باند در تحقیقات تخصصی و دقیق پلیسی ،علاوه بر به شهادت رساندن دو تن از ماموران کلانتری 17 زاهدان به درگیری مسلحانه منجر به زخمی شدن دو تن در اردیبشهت سال گذشته و قتل دو تن در پارک ملت زاهدان و سرقت مسلحانه یک دستگاه خودرو تویوتا و سه فقره تیر اندازی منجر به جرح اعتراف کردند.

رحیمی گفت: متهمان پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شدند.
 

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو