کد خبر: 1892

تاریخ خبر:

مسئول نهاد رهبری دانشگاه سیستان و بلوچستان :با توجه به اهمیت عرصه های فرهنگی در کشور؛ عملکرد دولت یازدهم پاسخگوی انتظارات مقام معظم رهبری نبوده است.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از دادمردان، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی اظهار داشت: با توجه به اهمیت  عرصه های فرهنگی در کشور؛  عملکرد دولت یازدهم پاسخگوی انتظارات مقام معظم رهبری نبوده است.

وی در ادامه افزود: کارها و تصمیمات فرهنگی و اختصاص منابع بیشتر به مباحث فرهنگی در سطح کشور به صورت کلی و در حد شعار سال نبوده است.

پور ذهبی با اشاره به بیانات رهبری در خصوص فرهنگ و دغدغه های  فرهنگی افزود: باید به این دغدغه ها رسیدگی شود و بیشترین فشار بر دو حوزه دانشگاه و آموزش و پرورش از لحاظ اجرا است.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در تراز فرمایشات رهبری که فرموندند “من نگران مسائل فرهنگی هستم ” فعالیت لازم واقع نشده جز در حوزه سینما که حتی ان هم مورد نقد هایی توسط کارشناسان است .

وی در پایان بیان داشت:  عرصه فرهنگی عرصه مهمی در کشور است اما توجه زیادی به آن نشده است اما اگر بخواهیم  این عملکر را ارزیابی کنیم و به آن  نمره بدهیم از نظر من عملکرد دولت در خصوص مسائل فرهنگی در سال اقتصاد و فرهنگ نمره ای بین۱۲ تا۱۴ است.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو