کد خبر: 1904

تاریخ خبر:

نماینده مردم سیستان گفت: در استان سیستان و بلوچستان علی رغم اینکه طرح ها و برنامه های بسیاری را مدنظر داشتند اما هیچ کدام از این طرح ها تا این لحظه به نتیجه نرسیده است.

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از اوشیدا، سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد دولت در دو عرصه اقتصاد و فرهنگ اظهار داشت: متاسفانه در حوزه فرهنگ آنچه که مورد نظر مقام معظم رهبری بود اصلا تحقق پیدا نکرده است و در حوزه اقتصاد هم وضعیت مشابه ای وجود دارد.

نماینده مردم سیستان افزود: دولت تلاشهای را برای کنترل تورم و خروج از رکود داشته ولی نتیجه چندان مطلوبی حاصل نشده است.

وی تصریح نمود: آنچه که در این رابطه لازم بود ،یک مدیریت جهادی بود که البته مردم ما بیشترین نقش را داشتند و کسانی که تمایل به تحقق شعار سال در بحث اقتصاد و فرهنگ پای کار آمدند و مردم را همراهی کردند.

حسینی تاکید کرد: اما مشکلی که که وجود داشت،این بود که دولت نتوانست مدیریت جهادی خودش را اعمال کند .

نماینده مردم سیستان گفت: با در نظر گرفتن تحریمهای که اعمال شده و مشکلات مالی که برای دولت ایجاد شده می تواند به عنوان یکی از دلایل مهم و اساسی عدم تحقق نیافتن شعارها باشد.

وی بیان کرد: اما دولت را نباید تنها مقصر دانست ،چرا که اگر دولت ابزار لازم را نداشته باشد نمی تواند که کار چندانی انجام دهد،به هر حال می شد اقداماتی را صورت داد و با استفاده از پتانسیل های که در پیش دارند ،مردم و بخش خصوصی اقدامات اساسی تر صورت بگیرد.

حسینی خاطر نشان کرد: در استان سیستان و بلوچستان علی رغم اینکه طرح ها و برنامه های بسیاری را مدنظر داشتند اما هیچ کدام از این طرح ها تا این لحظه به نتیجه نرسیده است.

این مسئول افزود: در مجموع با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور ،فشارها و تهدیدها و برای تحقق شعار سال خیلی نمی شود نمره بالایی برای دولت و دولتمردان در نظر گرفت.

ارسال نظر

اخبار استان
آرشیو
اخبار کشور
آرشیو